Dziennikarz spytał Liama z One Direction, czy często widzi się z synem. Nie takiej odpowiedzi się spodziewaliśmy

Liam Payne od ponad dwóch lat jest ojcem. Jak odnajduje się w nowej dla siebie roli?

Liam Payne zdobył międzynarodową sławę jako jeden z pięciu członków One Direction. Po tym jak zespół ogłosił przerwę w działalności, idole nastolatek zaczęli nagrywać solo. O Liamie głośno było jednak nie dzięki jego muzyce, a burzliwym romansom. Owocem związku ze starszą o 10 lat Cheryl jest syn. Jak się okazuje, wokalista nie ma zbyt wiele czasu nie spotkania z dzieckiem.

Liam Payne nie widuje się z synem?

Po kilka latach oczekiwań Liam Payne ogłosił, że jego solowa płyta zostanie wydana jeszcze w tym roku. Co za tym idzie, Brytyjczyka czeka seria wywiadów, występów w telewizji i finalnie trasa koncertowa. Jeden z dziennikarzy zapytał go więc, jak ma zamiar pogodzić pracę z wychowywaniem 2-letniego syna. Jego odpowiedź nas zaskoczyła.

Nie wiem, jestem podekscytowany koncertami. Wyjeżdżanie w trasę i promowanie płyty jest bardzo wymagające. Trudno jest wrócić do domu i się z nim spotkać. Muszę dobrze ustalić grafik - powiedział.

Payne został ojcem w wieku 24 lat. Trzeba przyznać, że to dość młodo. Ani wiek, ani status gwiazdy nie powinny go jednak zwalniać z obowiązków ojcowskich. Też tak myślicie?

Więcej o: