Księżna Kate i książę William w kreacjach nawiązujących do tradycyjnych pakistańskich strojów. Te zdjęcia nie uciszą plotek o czwartej ciąży

Księżna Kate i książę William od kilku dni przebywają w Pakistanie, gdzie udali się z oficjalną wizytą. We wtorek wieczorem wzięli udział w zorganizowanym przyjęciu, na którym pojawili się w strojach nawiązujących do kultury tego kraju.
Zobacz wideo

Plotki o tym, że księżna Kate jest w kolejnej ciąży krążą już od jakiegoś czasu. Co chwila fani doszukują się więc potwierdzenia, że to prawda. Spekulacji nie uciszą jednak najnowsze zdjęcia żony księcia Williama. Małżonkowie przebywają aktualnie w Pakistanie, a wszystkie stylizacje księżnej Sussex są szeroko komentowane właśnie w kontekście ciąży.

Księżna Kate jest w ciąży?

Kate miała na sobie m.in. błękitną suknię, która podkreśliła sylwetkę. Jednak to, co zwróciło największą uwagę, to ciągłe zakrywanie brzucha przez księżną. Na jego wysokości trzymała torebkę albo kwiaty, które otrzymała. Także jej ostatnia stylizacja podgrzało jeszcze bardziej atmosferę.

Długa zielona suknia od projektantki Jenny Packham opinała kształty księżnej. Jednak wzrok automatycznie przyciąga brzuch Kate, który wygląda na delikatnie zaokrąglony. Do tego na wielu ujęciach przyszła królowa trzymała ręce w takim ułożeniu, jakby go podtrzymywała. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Myślicie, że faktycznie książęta George i Louis oraz księżniczka Charlotte doczekają się niedługo rodzeństwa?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.