Księżna Kate i książę William polecieli do Pakistanu, mimo że ostrzegano ich przed atakami! Zrobiono im tam jednak jedno z najpiękniejszych wspólnych zdjęć

Mimo że ostrzeżono rodzinę Windsorów przed możliwymi atakami, to księżna Kate i książę William i tak zdecydowali się wylecieć do Pakistanu. Dobra decyzja?

Dopiero co Meghan i książę Harry wrócili ze swojej pierwszej oficjalnej wyprawy z Afryki, a już kolejna para królewska rozpoczyna podróż dyplomatyczną. Księżna Kate i książę William odwiedzili Pakistan. Mimo że zostali ostrzeżeni przed ewentualnymi atakami, to i tak zdecydowali się zaryzykować.

Księżna Kate i książę William w Pakistanie

Okazuje się, że kolejna podróż rodziny królewskiej jest bardzo trudna do zorganizowania. Chodzi o zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa Kate i Williamowi. Pałac Kensington wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

To najbardziej skomplikowana wyprawa, jaką do tej pory odbyli książę i księżna, biorąc pod uwagę względy logistyczne i bezpieczeństwa. Pakistan jest gospodarzem jednej z największych placówek dyplomatycznych Wielkiej Brytanii, z urzędem wysokiego komisarza w Islamabadzie na czele. Powiązania Wielkiej Brytanii z Pakistanem są znaczne, a ich królewskie wysokości pracują nad niezachwianą przyjaźnią pomiędzy państwami - czytamy.

Kate i William wylądowali już w Pakistanie. Na oficjalnym Instagramie Kensington Palace opublikowano piękne zdjęcie, które zachwyciło ich obserwatorów na całym świecie. Wielu z nich zauważyło, że Kate i Williamowi nie towarzyszą ich dzieci - George, Charlotte i Louis. Jak się okazuje, nie polecieli oni z rodzicami ze względów bezpieczeństwa.

Tak świętowano urodziny królowej:

Dobrze, że dzieci zostały w kraju?

KB

Więcej o:
Komentarze (41)
Księżna Kate i książę William polecieli do Pakistanu. Ostrzegano ich przed atakami. "To najbardziej skomplikowana wyprawa, jaką do tej pory odbyli"
Zaloguj się
 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 14 razy 4

  Niesamowita fotografia! <3

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 3

  Piękna para.

 • Gość: Annka

  Oceniono 6 razy 2

  Co takiego w tym zdjęciu niby"zachwyciło"??
  Przepraszam ale dużo lepsze zdjęcie Kate w narodowym stroju

 • Gość: mnb

  Oceniono 15 razy 1

  pięknie się prezentują, kreacje Kate są dopracowane i zgodne z tradycją kraju ......Meg do takich wizyt się nie nadaje.

 • Gość: Iwcia

  Oceniono 13 razy 1

  Ubrana oczywiście podobnie do Diany .obiektywnie to taka pusta i bardzo przeciętna kobieta.Brak swojego stylu i charakteru takie ciepłe kluchy,a szanowny mąż bez komentarza,a jeszcze na koniec jego kochanka się rozwodzi

 • Gość: MAGoz44FIRE

  0

  MAGoz44FIRE...31...na rocznicę siostrzeńca....Diana...

 • Gość: k

  Oceniono 14 razy 0

  Na zdjęciu nie ma nic cudnego, natomiast widać na nim dokładnie jak, mimo mega wysokich obcasów - co trochę nie przystoi na taką okazję - jest nisko zawieszona.
  Ma jakieś "poduchy' zainstalowane, które mają maskować brak tyłka, a podkreślają długi tułów i krótkie nogi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX