Księżna Kate i książę William polecieli do Pakistanu, mimo że ostrzegano ich przed atakami! Zrobiono im tam jednak jedno z najpiękniejszych wspólnych zdjęć

Mimo że ostrzeżono rodzinę Windsorów przed możliwymi atakami, to księżna Kate i książę William i tak zdecydowali się wylecieć do Pakistanu. Dobra decyzja?

Dopiero co Meghan i książę Harry wrócili ze swojej pierwszej oficjalnej wyprawy z Afryki, a już kolejna para królewska rozpoczyna podróż dyplomatyczną. Księżna Kate i książę William odwiedzili Pakistan. Mimo że zostali ostrzeżeni przed ewentualnymi atakami, to i tak zdecydowali się zaryzykować.

Księżna Kate i książę William w Pakistanie

Okazuje się, że kolejna podróż rodziny królewskiej jest bardzo trudna do zorganizowania. Chodzi o zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa Kate i Williamowi. Pałac Kensington wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

To najbardziej skomplikowana wyprawa, jaką do tej pory odbyli książę i księżna, biorąc pod uwagę względy logistyczne i bezpieczeństwa. Pakistan jest gospodarzem jednej z największych placówek dyplomatycznych Wielkiej Brytanii, z urzędem wysokiego komisarza w Islamabadzie na czele. Powiązania Wielkiej Brytanii z Pakistanem są znaczne, a ich królewskie wysokości pracują nad niezachwianą przyjaźnią pomiędzy państwami - czytamy.

Kate i William wylądowali już w Pakistanie. Na oficjalnym Instagramie Kensington Palace opublikowano piękne zdjęcie, które zachwyciło ich obserwatorów na całym świecie. Wielu z nich zauważyło, że Kate i Williamowi nie towarzyszą ich dzieci - George, Charlotte i Louis. Jak się okazuje, nie polecieli oni z rodzicami ze względów bezpieczeństwa.

 

Tak świętowano urodziny królowej:

Zobacz wideo

Dobrze, że dzieci zostały w kraju?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.