Księżna Kate i książę William spotkali się z jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Zaprosili go do własnego domu. Wszystko owiane było tajemnicą

Jak donosi "Harper's Bazaar", księżna Kate i książę William odbyli tajne spotkanie z Billem Gatesem.

W miniony wtorek, 8 października, książę William i księżna Kate spotkali się w ich domu, w Pałacu Kensington, ze współzałożycielem Microsoftu, Billem Gatesem. Miliarder spotkał się ponoć z książęcą parą w celu omówienia swoich planów charytatywnych. 

Księżna Kate i książę William spotkali się z Billem Gatesem

William i Kate są patronami Fundacji Królewskiej, od której książę Harry i księżna Meghan odłączyli, by założyć własną organizację charytatywną. Bill Gates jest natomiast współprzewodniczącym i powiernikiem Fundacji Billa i Melindy Gatesów. 

Choć szczegóły prywatnego spotkania wciąż pozostają tajemnicą, to z pewnością William, Kate i Gates rozmawiali o potencjalnych partnerstwach między ich organizacjami. Przypomnijmy, że Fundacja Billa i Melindy Gatesów jest największą prywatną fundacją na świecie. Szacuje się, że przedsiębiorca przekazał 35,8 miliarda dolarów na cele charytatywne.

Melinda i Bill GatesMelinda i Bill Gates Bill & Melinda Gates Foundation

Wysiłki Royal Foundation koncentrują się przede wszystkim na zdrowiu psychicznym, wczesnej edukacji, młodzieży, ochronie przyrody i problemach weteranów. Fundacja Billa i Melindy Gatesów skupia się natomiast głównie na tym, "aby pomóc wszystkim ludziom prowadzić zdrowe i produktywne życie".

Jak myślicie, jaki będzie ich wspólny kierunek? Bez względu na to, nad czym rozważają, jesteśmy przekonani, że jakakolwiek współpraca między tymi dwiema organizacjami przyniesie wiele korzyści dla ludzi.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Komentarze (11)
Księżna Kate i książę William spotkali się z jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Zaprosili go do własnego domu. Wszystko owiane było tajemnicą
Zaloguj się
 • Gość: yes!

  Oceniono 18 razy 16

  zainwestujcie w antykoncepcję w Afryce, i edukację dla dziewcząt, to najważniejsze problemy

 • Gość: BB

  Oceniono 6 razy 6

  Bill się nie brata dla wizerunku. On robi wiele dla innych, bo tak chce robić.
  Zdecydowanie bliżej jest mu do Harrego i Meghan niż Williama,, ale to akurat on reprezentuje fundację, którą TYLKO chciał rozeznać.

 • Gość: whatsupDoc

  Oceniono 5 razy 3

  dlaczego ten brytjski buggs bunny, zamiast indiom oddac to co ukradli, marchewki gryzie?

 • Gość: Gość x

  Oceniono 4 razy 2

  Najbogatsi to są Rotschildowie a nie Gates więc sorry

 • Gość: G. x

  Oceniono 14 razy 0

  Czy to jakieś kolejne bzdury wyprodukowane dla "ocieplenia wizerunku" nierobów?
  Fundacje mają obowiązek jawnego dzialania.
  Więc "tajne" spotkania w prywatnym domu są wykluczone!
  Ponadto Bill jest indywidualistą i z nikim nie wchodzi w układy. A jego pomoc skierowana jest do biednych krajów a nie do bogatej UK, w której działają W&K.
  Ktoś tu na siłę próbuje upodobnic W&K do działań H&M, produkując takie bzdury.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX