Księżna Kate i książę William spotkali się z jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Zaprosili go do własnego domu. Wszystko owiane było tajemnicą

Jak donosi "Harper's Bazaar", księżna Kate i książę William odbyli tajne spotkanie z Billem Gatesem.

W miniony wtorek, 8 października, książę William i księżna Kate spotkali się w ich domu, w Pałacu Kensington, ze współzałożycielem Microsoftu, Billem Gatesem. Miliarder spotkał się ponoć z książęcą parą w celu omówienia swoich planów charytatywnych. 

Księżna Kate i książę William spotkali się z Billem Gatesem

William i Kate są patronami Fundacji Królewskiej, od której książę Harry i księżna Meghan odłączyli, by założyć własną organizację charytatywną. Bill Gates jest natomiast współprzewodniczącym i powiernikiem Fundacji Billa i Melindy Gatesów. 

Choć szczegóły prywatnego spotkania wciąż pozostają tajemnicą, to z pewnością William, Kate i Gates rozmawiali o potencjalnych partnerstwach między ich organizacjami. Przypomnijmy, że Fundacja Billa i Melindy Gatesów jest największą prywatną fundacją na świecie. Szacuje się, że przedsiębiorca przekazał 35,8 miliarda dolarów na cele charytatywne.

Melinda i Bill GatesMelinda i Bill Gates Bill & Melinda Gates Foundation

Wysiłki Royal Foundation koncentrują się przede wszystkim na zdrowiu psychicznym, wczesnej edukacji, młodzieży, ochronie przyrody i problemach weteranów. Fundacja Billa i Melindy Gatesów skupia się natomiast głównie na tym, "aby pomóc wszystkim ludziom prowadzić zdrowe i produktywne życie".

Jak myślicie, jaki będzie ich wspólny kierunek? Bez względu na to, nad czym rozważają, jesteśmy przekonani, że jakakolwiek współpraca między tymi dwiema organizacjami przyniesie wiele korzyści dla ludzi.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.