Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza na zdjęciu z młodości. Tomasz Karolak z nich żartuje, a Maciej Musiał jest w szoku

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się zdjęciem z młodości, na którym pozuje razem z Agatą Kuleszą. Wyglądają na nim pięknie, ale to niespodziewane komentarze wywołały najwięcej emocji.

Małgorzata Kożuchowska od dłuższego czasu jest bardzo aktywna na Instagramie. Obserwuje ją ponad 900 tysięcy osób. Ostatnio udostępniła zdjęcie sprzed kilkudziesięciu lat i wywołała nim ciekawą dyskusję.

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza na zdjęciu sprzed lat

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z młodości z Agatą Kuleszą. W końcu obie aktorki łączy wspólna przeszłość. Przez pięć lat mieszkały razem w jednym mieszkaniu i w tym samym roku, w 1994, ukończyły Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Na fotografii mają około dwudziestu lat. Małgorzata ma długie blond włosy, za to Agata nosiła wtedy nieco krótszą fryzurę. Kożuchowska podpisała zdjęcie tylko krótkim stwierdzeniem.

Także tak... - napisała.
 

Aktorka pewnie nie spodziewała się tylu komentarzy od... swoich przyjaciół. Tomasz Karolak postanowił nieco zażartować z Kuleszy i Kożuchowskiej, i odpowiedział na zdjęcie w zabawny sposób.

Czekają i myślą... Jejku, jakbym chciała zagrać z Karolakiem... Jeju.

Zdjęcie skomentował również Maciej Musiał, który w serialu "Rodzinka.pl" gra najstarszego syna aktorki.

O mamo - stwierdził krótko Musiał.
No mamo, mamo - odpowiedziała rozbawiona Kożuchowska.

Jeszcze kilka dni temu aktorka bawiła się na Festiwalu Filmowym w Wenecji:

Zobacz wideo

Rozbawiły Was te komentarze?

KB