Piotr Zelt pokazał się z partnerką na ściance. Para dawno nie była widziana razem. Katarzyna skradła całe show

Piotr Zelt dawno nie brylował na salonach. Ostatnio pojawił się na jednej z warszawskich imprez ze swoją partnerką. Katarzyna wyglądała obłędnie.

Piotr Zelt ostatnio pojawił się na jednej z promocyjnych imprez w Warszawie. Na czerwonym dywanie pozował ze swoją partnerką, Katarzyną Krawczyk. Nic dziwnego, że para cieszyła się ogromnym zainteresowaniem fotoreporterów. Wystarczy tylko zobaczyć, jak wyglądała 49-latka.

Zjawiskowa partnerka Piotra Zelta

Kilka lat temu aktor rozstał się Moniką Ordowską. Była Miss Warszawy oszukała go, że dziecko, które urodziła, jest owocem ich miłości. Okazało się, że dziewczyna zaszła w ciążę ze swoim kochankiem. Piotr Zelt bardzo przeżył całą sytuację. Jednak po jakimś czasie związał się z Katarzyną Krawczyk, z którą do dziś tworzy niezwykle udany związek.

Piotr nie był w związku małżeńskim z Moniką. Jednak wiele znanych par przechodziło przez bolesne rozwody. Sprawdźcie, kto nie potrafił rozstać się z klasą:

Zobacz wideo

Ostatnio para pojawiła się na jednej z warszawskich imprez i trzeba przyznać, że prezentowała się zjawiskowo. Wszystko dzięki 49-latce, którą swoją stylizacją zwróciła uwagę fotoreporterów. Mimo że kobieta postawiła na głęboki dekolt, nie zaliczyła wpadki. Jej zielona kreacja w kropki była idealnie dobrana na zakończenie lata.

Katarzyna KrawczykKatarzyna Krawczyk KAPIF

Co sądzicie o stylizacji Katarzyny? Też wam się podoba:)