Kinga Rusin błyszczała na Balu TVN. Zdania o jej sukni są jednak mocno podzielone. "Obłędnie" vs "Przerost formy nad treścią"

Kinga Rusin w tamtym roku nie pojawiła się na Balu Fundacji TVN. Wszystko przez kłótnię z Małgorzatą Rozenek. Nic więc dziwnego, że podczas tegorocznej gali dziennikarka zrobiła wszystko, by zostać zauważoną. Rusin skradła show dzięki przepięknej sukni. 

Kinga Rusin na Balu Fundacji TVN nie była sama. Towarzyszył jej partner - Marek Kujawa. Dziennikarka na tę okazję wybrała bardzo elegancką i stylową suknię. Jej największą ozdobą są z pewnością koronkowe wykończenia. Nie sposób nie zauważyć również tiulowego dołu sukni. To właśnie dzięki niemu Rusin wyglądała niezwykle kobieco. 

Całość stylizacji uzupełniał delikatny makijaż i prosta fryzura. Gospodyni "Dzień Dobry TVN" zrezygnowała z koka czy ozdób na głowie i wyprostowała jedynie włosy. 

Kinga Rusin pokazała się przed balem, a fani komentują

Tuż przed wyjściem na galę Rusin pochwaliła się internautom swoją stylizacją. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w balowej sukni. Pod fotografia szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy z komplementami. 

Zatkało mnie. Suknia cudo! Pani w niej wygląda prześliczne.
Elegancja.
Obłędnie - pisali. 

Nie wszyscy byli jednak tak samo zachwyceni. Niektórzy zarzucili Rusin przepych. 

Przepięknie, ale przerost formy nad treścią. Lepiej byłoby pieniądze, które się pompuje w stylizacje, dodatkowo przeznaczyć na fundacje, a nie wspierać festiwal próżności pt: “która lepiej”?
Za dużo wszystkiego - czytamy. 

A jak wam podoba się Kinga Rusin w takim wydaniu?

Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki: "Jedyne ćwiczenia jakie robię, to rehabilitacyjne".

Zobacz wideo

AG 

Więcej o: