Wiemy, kim jest dziewczyna Rafała Zawieruchy. Łączy ich nie tylko miłość, lecz także wspólna pasja

Rafał Zawierucha coraz śmielej pokazuje się u boku swojej partnerki. Kim jest piękna brunetka, która pojawia się między innymi na Instagramie aktora?

Rafał Zawierucha stawia pierwsze kroki w drodze do podboju Hollywood. Polski aktor wcielił się w rolę Romana Polańskiego w najnowszym filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood". O Rafale mówi się dużo w mediach. Jednak on sam niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Wielu z was mogło nawet nie wiedzieć, że Zawierucha jest szczęśliwie zakochany. Kim jest jego partnerka? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Kim jest dziewczyna Rafała Zawieruchy? 

Rafał Zawierucha związany jest z Gabrielą Bliźniuk. Łączą ich wspólne pasje, gdyż Rafał jest aktorem, a ona jest klapserką na planie, czyli pracownikiem ekipy filmowej, który obsługuje klaps. Przyznacie, jest to zajęcie, o którym dość mało się mówi?

Do tej pory Rafał rzadko pokazywał się u boku Gabrieli, ale w ostatnim czasie to się zmieniło. Na InstaStory aktora pojawiają się filmy, w których można zobaczyć Bliźniuk. Co więcej, Zawierucha wraz ze swoją dziewczyną pojawił się na mszy żałobnej w intencji tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Ich przyjście zwróciło naszą szczególną uwagę. Powód? Dla wielu Gabriela pokazała się w niestosowanej, jak na okoliczności, stylizacji. Kobieta postawiła bowiem na krótką, butelkową spódniczkę, biały top na ramiączkach oraz... sandały. Również aktor nie popisał się swoją stylizacją. Dżinsy, biała rozpięta koszula i karabińczyk przy pasie zdecydowanie wyróżniały się na tle mężczyzn w garniturach.

Rafał Zawierucha z partnerkąRafał Zawierucha z partnerką KAPIF.pl

A tutaj zobaczycie relację z InstaStory Zawieruchy, gdzie pojawia się właśnie Gabrielą: 

Zobacz wideo

Pasują do siebie? 

DH

Więcej o: