Wiemy, kim jest dziewczyna Rafała Zawieruchy. Łączy ich nie tylko miłość, lecz także wspólna pasja

Rafał Zawierucha coraz śmielej pokazuje się u boku swojej partnerki. Kim jest piękna brunetka, która pojawia się między innymi na Instagramie aktora?

Rafał Zawierucha stawia pierwsze kroki w drodze do podboju Hollywood. Polski aktor wcielił się w rolę Romana Polańskiego w najnowszym filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood". O Rafale mówi się dużo w mediach. Jednak on sam niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Wielu z was mogło nawet nie wiedzieć, że Zawierucha jest szczęśliwie zakochany. Kim jest jego partnerka? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Kim jest dziewczyna Rafała Zawieruchy? 

Rafał Zawierucha związany jest z Gabrielą Bliźniuk. Łączą ich wspólne pasje, gdyż Rafał jest aktorem, a ona jest klapserką na planie, czyli pracownikiem ekipy filmowej, który obsługuje klaps. Przyznacie, jest to zajęcie, o którym dość mało się mówi?

Do tej pory Rafał rzadko pokazywał się u boku Gabrieli, ale w ostatnim czasie to się zmieniło. Na InstaStory aktora pojawiają się filmy, w których można zobaczyć Bliźniuk. Co więcej, Zawierucha wraz ze swoją dziewczyną pojawił się na mszy żałobnej w intencji tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Ich przyjście zwróciło naszą szczególną uwagę. Powód? Dla wielu Gabriela pokazała się w niestosowanej, jak na okoliczności, stylizacji. Kobieta postawiła bowiem na krótką, butelkową spódniczkę, biały top na ramiączkach oraz... sandały. Również aktor nie popisał się swoją stylizacją. Dżinsy, biała rozpięta koszula i karabińczyk przy pasie zdecydowanie wyróżniały się na tle mężczyzn w garniturach.

Rafał Zawierucha z partnerkąRafał Zawierucha z partnerką KAPIF.pl

A tutaj zobaczycie relację z InstaStory Zawieruchy, gdzie pojawia się właśnie Gabrielą: 

Zobacz wideo

Pasują do siebie? 

DH

Więcej o:
Komentarze (351)
[TYLKO U NAS] Wiemy, kim jest dziewczyna Rafała Zawieruchy. Łączy ich nie tylko miłość, lecz także wspólna pasja
Zaloguj się
 • Gość: Gość gość

  Oceniono 406 razy 396

  Przede wszystkim wiemy, że ta para nie potrafi ubrać się GODNIE i stosownie do powagi chwili.

 • Gość: Malwina

  Oceniono 314 razy 306

  Szczerze, to myślałam że to fotka z wyjścia na inne wydarzenie, ale pogrzeb...? KATASTROFA. Zresztą obydwoje wyglądali niestosownie.

 • Gość: A.

  Oceniono 265 razy 265

  Szczerze mowia, to jestem rozczarowana Zawierucha po wczorajszym wyjściu. Ta dziewczyna anie najlepiej o nim świadczy jednak. Jak można iść na mszę, i to jeszcze żałobną tak ubranym, czy raczej rozebranym jak ona?
  Ja nie jestem religijna, i do kościoła chodzę praktycznie tylko z takich okazji, jak ślub, pogrzeb, Komunia, ale w życiu by mi nie prszyszlo tak się ubrać do świątyni! Nawet na zwiedzanie. A w tym szczególnym wypadku chodzi przecież o okazanie szacunku, raz zmarłemu, dwa jego rodzinie, trzy powadze chwili. Już nie będę wspominała, ze to jednak miejsce kultu religijnego. Gdyby ktoś tak się ubrał do meczetu czy synagogi, to zostałaby pogoniony w sekundę.
  No brak klasy i kultury, totalnie...

 • Gość: Masakra

  Oceniono 208 razy 202

  To jest straszne w jaki sposób ubrali się na pogrzeb! Już nie wspominając o ich relacji w drodze!

 • Gość: Maja

  Oceniono 199 razy 195

  Nie wiem kim jest ta pani, ale z pewnoscia cos jej w glowce nie działa skoro tak się ubrala na pogrzeb, on zresztą tez niewiele lepszy.
  Powinni ja wyprosić z tego kościoła. Masakra

 • Gość: Lilu

  Oceniono 185 razy 185

  Powiedzcie, że te radosne zdjęcia nie powstały w drodze na pogrzeb... ubrani są tak samo. Zresztą bardzo niestosownie

 • Gość: Kasia

  Oceniono 170 razy 170

  Zwykły wsiok, któremu odbilo po zagraniu jednej małej rólki w Hollywood, co dobitnie pokazał na mszy pogrzebowej P.W-S

 • Gość: Iss

  Oceniono 165 razy 165

  Wieśniaki. Zero szacunku tak iść na pogrzeb.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX