Marek Sekielski opowiedział o stanie zdrowia brata. "Musi się oszczędzać teraz we wrześniu i październiku". Przyznał, kto zainspirował Tomasza

Tomasz Sekielski kilka tygodni temu przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Więcej o zabiegu postanowił opowiedzieć jego brat, który zdradził również powody decyzji dziennikarza.

Tomasz Sekielski od lat zmaga się z problemem otyłości. Kilka miesięcy temu przyznał, że waży ponad 180 kilogramów. Dziennikarz postanowił w końcu zadbać o swoje zdrowie i przeszedł na odpowiednią dietę. Jak się okazało, nie przyniosło to pożądanych efektów, dlatego Sekielski zdecydował się na zabieg zmniejszenia żołądka. Więcej o samej operacji opowiedział jego brat, Marek Sekielski.

ZOBACZ WIĘCEJ: Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka. "To wielki krok w walce o moje życie" [WIDEO]

Marek Sekielski o operacji brata

W rozmowie z portalem film.wp.pl Marek Sekielski opowiedział o operacji swojego brata. Dziennikarz poinformował o zabiegu zmniejszenia żołądka na swoim fanpage'u we wtorek rano. Okazało się, że miał on miejsce trzy tygodnie temu, ale razem z rodziną czekał na podanie tej informacji, aż jego stan się ustabilizuje.

Brat jest już w domu. Zabieg miał miejsce 3 tygodnie temu. Tomek dochodzi do siebie w domu, jest w dobrej formie. Musi się oszczędzać teraz we wrześniu i październiku. Ale to nie jest zabieg, po którym on musiał przez miesiąc leżeć w łóżku. Po trzech dniach wyszedł ze szpitala, chodzi normalnie (...) Czekaliśmy z tą wiadomością, aż się wszystko ustabilizuje. Ludzie pytali nas, dlaczego pewne aktywności, typu spotkania autorskie Tomka, zostały odwołane. Nie chcieliśmy go obciążać podróżami.

Dziennikarz nie radził już sobie z nadwagą i to był główny powód operacji. Zrobił to dzięki Henryce Krzywonos, która dzięki zabiegowi zmniejszenia żołądka straciła 67 kilogramów.

Tomek nie radził sobie z wagą. Zainspirowała go Henryka Krzywonos. Dzięki niej zrozumiał, że odwlekanie tej decyzji może się skończyć tragicznie. On stracił większość żołądka i nie jest teraz w stanie przyjąć dużej ilości pokarmu. Mniej je i chudnie.

Dziennikarz nie traci czasu i już wrócił do pracy. Aktualnie skupia się na produkcji kolejnych filmów o temacie pedofilii w Kościele.

Pracuje twórczo, ale stacjonarnie. Tomek dba o siebie w końcu. Może będziemy mieli delikatne opóźnienie (...) Pierwszy to druga część ”Tylko nie mów nikomu” czyli ”Zabawa w chowanego” - taki ma tytuł. To kolejny film o pedofilii w Kościele. On będzie na jesieni.

Tomasz Sekielski zdecydował się walczyć z nadwagą. Sprawdźcie, jakie inne gwiazdy zrzuciły niechciane kilogramy:

Zobacz wideo

KB

Więcej o:
Komentarze (10)
Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Brat dziennikarza zdradził powód zabiegu: Tomek nie radził sobie z wagą
Zaloguj się
 • Gość: ja

  Oceniono 8 razy 8

  Przekroczył Pan Rubikon i cofnąć już się nie da. Małymi kroczkami wróci Pan do normalnego życia,zrealizuje projekty i będzie się Pan cieszył z nowej jakości życia.Zdrowia i wytrwałości w powrocie do zdrowia.

 • babajaga99

  Oceniono 8 razy 8

  Powodzenia w dochodzeniu do zdrowia serdecznie życzę.

 • Gość: Matia

  Oceniono 9 razy 5

  Słuszna decyzja. Ta otyłość w końcu by go zabiła. Kciuki za powrót do zdrowia i formy.

 • kociewiak999

  Oceniono 8 razy 4

  panie Tomku szybkiego powrotu do zdrowia ! brakuje pana w Onecie ,czekamy na drugą cześć filmu ,,nie mów nikomu ,, pozdrawiam !

 • Gość: Zdzislaw Kukula

  Oceniono 5 razy -5

  panie Tomaszu …. jak pan mogl sluchac takiej ciemnej baby jak Krzywonos ? Jestem zaszokowany panska decyzja I dziwie sie pana bratu ,ze pozwolil panu na to.... przeciez wystarczyla by silna wola I ograniczenie posilkow do 2 na dzien I kilogramy by polecialy w dol … mowie to z wlasnego doswiadczenia. Dlaczego pan chce przedwczesnie umrzec ?

 • Gość: aaa

  Oceniono 8 razy -8

  mam nadzieję że nie się pan złamać i pomimo zmniejszenia pojemności żołądka o 4/5 jeszcze pan przytyje. jest to możliwe pod warunkiem że będzie pan non stop jadł słodycze i tłuszcze oraz mało się ruszał. trzymam kciuki, wiem że będzie ciężko ale z czasem ta 1/5 część żołądka rozciągnie się to normalnych rozmiarów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX