Lewandowska szaleje na koncercie Jennifer Lopez. Co za ruchy! Po show spotkała się z gwiazdą. Takie zdjęcie to gratka dla każdego fana

Anna Lewandowska wybrała się na koncert Jennifer Lopez. Swoim fanom zapewniła obszerną relację na Instagramie, a następnego dnia opublikowała wspólne zdjęcie z samą J.Lo.

Jest czas na pracę i jest też czas na zabawę. Anna Lewandowska postanowiła na chwilę oderwać się od natłoku codziennych obowiązków i wybrała się na koncert Jennifer Lopez. Fenomenalne show wokalistki odbyło się w luksusowym kurorcie Regnum Carya w Turcji. Zabawa była przednia? To mało powiedziane. Bo oprócz tańców w trakcie koncertu, "Lewa" miała też możliwość, by osobiście spotkać się z Lopez i zrobić sobie wspólne zdjęcie. 

Zobacz wideo

Anna Lewandowska na zdjęciu z Jennifer Lopez

Jennifer Lopez jak zawsze dała świetne show. Wnioskujemy to oczywiście po obszernej relacji na InstaStory Lewandowskiej. Anna czuła się jak ryba w wodzie, tańcząc do największych utworów J.Lo. A jej koncertowa stylizacja? "Lewa" postawiła na mieniące się, złote szorty, do których dobrała klasyczny top na ramiączkach oraz również złote sandałki na wysokiej szpilce

Jednak sam koncert to nie koniec przyjemności, bo potem nadszedł czas na spotkanie Lewandowskiej z Lopez. Panie miały okazję, by zamienić ze sobą kilka słów i zrobić sobie zdjęcie, które już następnego dnia pojawiło się na Instagramie Ani. 

 

Reakcje fanów? Są zachwyceni:

Dwie inspiracje na jednym zdjęciu. Kocham.
Uwielbiam J.LO. 50 lat i wygląda zjawiskowo. Kobieta petarda z ogromna ilością energii. 
Nie mam pytań .... Dwie rakiety - czytamy.

Wy też zazdrościcie "Lewej"? 

DH