Maffashion zbulwersowana pracą polskiej policji. Zatrzymano Ubera, którym podróżowała. "Panowie mają ewidentnie nudny dzień"

Maffashion wraz z kierowcą Ubera została zatrzymana przez policję. Blogerka jest oburzona zachowaniem policjantów.
Zobacz wideo

Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, to jedna z czołowych blogerek modowych w Polsce. Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że już od lat buduje w sieci ogromne imperium oparte wyłącznie na własnym nazwisku. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad milion użytkowników tej platformy, a tym samym Julia zalicza się do grona najpopularniejszych influencerów, którzy, jak wiemy, często mają większy wpływ na młodych ludzi niż chociażby ich rodzice. 

Blogerka chętnie reklamuje różne aplikacje, które oferują przejazdy osobowe w dużych miastach. Często podkreśla, że Uber to dla niej codzienność. Jednak w miniony poniedziałek spotkała ją przykra sytuacja, którą zdecydowała się zrelacjonować na swoim Instagramie. 

Maffashion w Uberze, którego zatrzymała policja

W poniedziałkowy wieczór Maff zamówiła przejazd Uberem. Niestety, po wejściu do auta, kierowcę zatrzymała policja. Pojazdem kierowała kobieta, która nie była Polką. Jak się okazało, w miejscu, w którym stali, można było znajdować się zaledwie 3 minuty, a, jak twierdziła policja, kobieta przekroczyła ten czas. Kuczyńska utrzymuje, że tak nie było, wobec czego jest zbulwersowana zachowaniem policjantów.

Panowie policjanci mają dziś ewidentnie nudny dzień. Bo, serio, dziewczyna podjechała uberem. Stała 2 minuty maks. Wsiedliśmy. Mamy ruszyć, ale zamuliła apka. Laska z ubera po prostu robi odśwież. Cała sytuacja trwa 3 minuty łącznie. Podjeżdża obok radiowóz. Staje tak, że nie możemy ruszyć i każe obniżyć szybę - napisała na Instagramie. 

Maffashion przede wszystkim oburzył fakt, że policjanci do kobiety zwracali się w języku polskim, a ta zupełnie ich nie rozumiała. Podkreśliła też, że można byłoby szybko zapomnieć o całej sytuacji. Paradoksalnie, to policjanci spowodowali, że samochód stał w tym miejscu dłużej niż powinien.

Ja w końcu odsunęłam szybę i mówię: "Przecież słyszą panowie, że ona nic nie rozumie ani po polsku, ani po angielsku. Że my już chcemy odjechać, ale panowie tarasują przejazd. I nie możemy odjechać - relacjonowała Maff. 

Blogerka usłyszała jednak od policjanta, że ten nie chce rozmawiać z nią, a jedynie z kierowcą.

Jak pan z nią rozmawia, jak ona nic nie rozumie - mówiła wyraźnie poirytowana Kuczyńska. 

Ostatecznie cała sytuacja znalazła swój pozytywny koniec. Widać jednak, że Maff przejęła się całym zajściem. A wy, po której stronie stoicie? Kierowcy czy policji?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z życia show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (35)
Maffashion oburzona zachowaniem policji. Zatrzymali Ubera, którym podróżowała. "Policjanci mają ewidentnie nudny dzień". Wytłumaczyła, o co chodzi
Zaloguj się
 • Gość: Igga

  Oceniono 28 razy 24

  Nic z tego artykułu nie zrozumiałam. Kogoś zatrzymała policja za niewiadomo co, jakaś ameba zrobiła z tego relację na instagramie.

 • Gość: yyy

  Oceniono 18 razy 16

  czy tym instagramerkom i innym celebrytkom zawsze wydaje sie, ze sa najwazniejszejsze i swiat kreci sie wokol ich wymyslonych problemów?

 • Gość: Kobieta

  Oceniono 15 razy 15

  czy policjanci w Polsce maja wg tego pustaka znac wszystkue pkemienne narzecza uberowcow, skoro imigrantka pracujaca w Polsce nie znala ani polskiego ani nawet podstaw angielskiego...?
  żenada

 • Gość: as

  Oceniono 23 razy 15

  Ma rację. Policjanci powinni byli z nią rozmawiać po seczuańsku z narzeczem z doliny jeziora Kwai ponieważ stamtąd była.

 • Gość: xyz

  Oceniono 14 razy 14

  maff jest inteligentna inaczej...nie pierwszy raz zreszta to pokazuje...

 • Gość: Ell

  Oceniono 16 razy 12

  A kto to jest,kolejna w tłumie,insta debili

 • Gość: gość

  Oceniono 13 razy 11

  pusta jak turecki bęben

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 9 razy 9

  Karyńsko komentuje pracę polici. Moze jesczze dajcie pustakowi jakis tablet, żeby zaznaczyła tak jak w Biedzrze czy jest zadowolona z kontaktu z pracownikiem ( w tym wypadku Policji) i koniecznie wrzuccie to na Plotka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX