Siostra księżnej Kate zaliczyła wstydliwą wpadkę na Wimbledonie. Kiedy wiatr zawiał mocniej, wszyscy zobaczyli majtki Pippy Middleton

Pippa Middelton pojawiła się w piątek na Wimbledonie. Siostra księżnej Kate zaliczyła jednak wstydliwą wpadkę.

Pippa Middelton jest ulubienicą Brytyjczyków. Każdorazowe pojawienie się na imprezach młodszej siostry księżnej Kate, jest szeroko komentowane w mediach. Ostatnio 35-latka dała kolejny powód, by się o niej rozpisywać. Pippa zaliczyła niezłą wpadkę na Wimbledonie.

Sukienka sprawiła jej problem

Siostra księżnej Kate po raz drugi pojawiła się na tegorocznym Wimbledonie. Za pierwszym razem towarzyszył jej brat, jednak tym razem wybrała się na turniej Wielkiego Szlema w obecności męża, James Matthews. Kiedy fotoreporterzy dostrzegli parę, od razu skierowali w jej kierunku obiektywy swoich aparatów. Nic dziwnego, w końcu młodsza z sióstr Middleton do tej pory słynęła z doskonałego stylu i urody.

Na tę okoliczność założyła jasną kopertową sukienkę w żółte kwiatki oraz białe sandały na obcasie. Niestety, kreacja od początku sprawiała jej problemy. Wszystko przez mocny wiatr, który w piątek szalał w okolicach kortów. Choć Pippa starała się przytrzymywać falujący materiał, nie udało się jej w pełni zapanować nad siłami natury. To właśnie wtedy wszyscy dostrzegli jej bieliznę.

Na szczęście Middleton zachowała zimną krew i nie dała po sobie poznać, żeby przejęła się wpadką.

Wiedzieliście, że Siostra Pippy Middleton jest mistrzynią recyklingu modowego?

Zobacz wideo

AD