Nie żyje córka brytyjskiego milionera. 15-latka jeździła na quadzie. "Przerażający wypadek"

Córka brytyjskiego milionera Iris Annabel Goldsmith nie żyje. Nastolatka zmarła z powodu obrażeń poniesionych w wypadku na quadzie.

Brytyjski milioner Ben Goldsmith stracił córkę. Iris Annabel jeździła na quadzie po rodzinnej posiadłości w Somerset w Wielkiej Brytanii. Przejażdżka skończyła się tragicznie, ponieważ miała wypadek. Jak podaje serwis Daily Mail, na miejsce zostały wezwane karetki pogotowia, jednak dziewczyny nie udało się uratować. Zmarła na skutek odniesionych obrażeń.

15-letnia córka milionera nie żyje

Brytyjskie media nie ujawniają szczegółów dotyczących okoliczności śmierci Iris Annabel. Rodzina jest pogrążona w żałobie i poprosiła, aby media uszanowały ich prywatność w tym trudnym czasie. Dziennikarzom udało się porozmawiać z przyjacielem rodziny.

To był przerażający wypadek. Iris była wyjątkowa, cała rodzina ją kochała i uwielbiała. To ogromna strata - twierdzi mężczyzna.

Kim była Iris Annabel Goldsmith?

15-letnia Iris Annabel była najstarszą córką Bena Goldsmitha, brytyjskiego finansisty i ekologa, syna miliardera sir Jamesa Goldsmitha, który po śmierci ojca w 1997 roku odziedziczył 300 milionów funtów.

Te gwiazdy zmarły w niewyjaśnionych okolicznościach. Zobacz wideo

Zobacz wideo

JP