Wiktoria Gąsiewska w ciąży? Pokazała zdjęcie z brzuszkiem. "Jem za dwóch". Fani serialu szybko rozwiązali zagadkę

Wiktoria Gąsiewska pokazała się z ciążowym brzuszkiem na Instagramie i wprawiła fanów w zachwyt. Młoda aktorka wygląda w ciąży przepięknie, ale niestety - to "tylko" charakteryzacja do "Pierwszej miłości".

Wiktoria Gąsiewska w ciąży? Patrząc na jej ostatnie Instastories można odnieść takie wrażenie. Fani, którzy nie zauważyli niewielkiego dopisku, zachwycili się odmiennym stanem uroczej aktorki.

"Pierwsza Miłość": Wiktoria Gąsiewska w ciąży na planie

Wiktoria Gąsiewska pięknym zdjęciem z planu pochwaliła się na swoim Instagramie. Jej bohaterkę w serialu "Pierwsza miłość" niebawem czekają wielkie zmiany. Jagoda jest w ciąży, zaś Wiktoria Gąsiewska właśnie odgrywa jej zmagania z ostatnim etapem "stanu błogosławionego". Fotografia z brzuszkiem zachwyciła fanów, a niektórych też zmyliła, bowiem nie każdy zauważył, że aktorka oznaczyła zdjęcie tytułem serialu.

Wiktoria Gąsiewska w ciąży na planie serialu 'Pierwsza miłość'Wiktoria Gąsiewska w ciąży na planie serialu 'Pierwsza miłość' Fot. Wiktoria Gąsiewska - Instagram

Wiktoria Gąsiewska żartobliwie dodała też fotografię z przerwy w czasie zdjęć, kiedy akurat ma chwilę na posiłek.

"Jem za dwóch" - napisała przy zdjęciu przekąski, prezentując spory ciążowy - sztuczny - brzuch.

Dalsze losy Jagody z serialu "Pierwsza miłość" zobaczymy już po wakacjach. Wtedy okaże się, czy biologiczny ojciec jej dziecka poczuje się do odpowiedzialności za ciążę swojej kochanki. A może pomoc przyjdzie ze strony Pawła, jej przyjaciela? Dowiemy się już niebawem.

Jagoda "urodzi" pewnie w tym roku, ale za to zeszły rok to był prawdziwy baby-boom! Zobaczcie, które gwiazdy doczekały się potomstwa:

Zobacz wideo