Wnuczka Grace Kelly po raz drugi wyszła za mąż. Charlotte Casiraghi swoją suknią zachwyciła wszystkich. Piękna jak marzenie

Córka księżniczki Karoliny z Monako i wnuczka księżnej Grace Kelly po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu. Dzięki stylowej sukni od projektanta Giambattista Valli, zwróciła na siebie uwagę francuskich fanów oraz mediów z całego świata.

Charlotte Casiraghi kilka tygodni temu wzięła ślub cywilny z z producentem filmowym, Dimitrim Rassamem. Ceremonia odbyła się w Pałacu Królewskim w Monako, a na ślubie obecna była rodzina i przyjaciele młodej pary. Charlotte i Dimitr postanowili powiedzieć sobie "tak" po raz drugi i zdecydowali się na ślub kościelny.

Zobacz też najdroższe suknie gwiazd

Zobacz wideo

Charlotte Casiraghi wzięła drugi ślub

Drugi ślub wnuczki Grace Kelly odbył się w malowniczej Prowansji. To tam młoda Charlotte wychowywała się po tragicznej śmierci ojca, przemysłowca Stefano Casiraghiego. Zdjęciem ze ślubu młodej pary, pochwalił się projektant, Giambattista Valli. To właśnie jego projektu jest stylowa suknia panny młodej, która na pewno wyróżnia się wśród typowych ślubnych kreacji. Delikatna siatka nieśmiało odsłaniała ramiona Charlotte, a długie rękawy dodały całości elegancji. Fani projektanta nie kryli swojego zachwytu.

Oszałamiająca sukienka.
Ta suknia jest wspaniała!
Ona jest damą. Zawsze piękna!
 

A Wam, jak podoba się suknia Casiraghi?

KB