Meghan Markle znowu zdenerwuje Brytyjczyków. Za tydzień chrzest Archiego, ale uroczystość nie będzie tradycyjna

Meghan Markle i książę Harry szykują do chrztu Archiego. Ceremonia odbędzie się w przyszłym tygodniu. Jednak zdecydowali, że będzie ona miała charakter prywatny.
Zobacz wideo

6 maja 2019 roku na świecie pojawiło się pierwsze dzieckoMeghan Markle i księcia Harry'ego. Sami podobno do końca nie wiedzieli, jakiej będzie płci. Okazało się, że doczekali się syna, któremu dali na imię Archie. Chłopiec niedługo zostanie ochrzczony.

Meghan Markle znowu narazi się Brytyjczykom

Ceremonia ma się odbyć w przyszły weekend. I choć mówiło się, że będzie tradycyjna, to księżna Meghan i książę Harry po raz kolejny postanowili zrobić po swojemu. Jak podają zagraniczne media, nie chcą już narażać się podatnikom i zdecydowali, że chrzest ich dziecka będzie miał charakter prywatny. Wpływ na to ma krytyka, która spadła na nich po podaniu do publicznej wiadomości, że wyremontowali swoją posiadłość Frogmore Cottage za dwa miliony funtów, które pochodziły od obywateli. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Zobacz też: Meghan Markle i książę Harry planują już chrzest Archiego. Odbędzie się w wyjątkowym miejscu, ale bez najważniejszej osoby. Znany jest powód

Zrobią też zupełnie inaczej niż księżna Kate i książę William. Pozwolili oni uczestniczyć mediom podczas każdego z trzech chrztów swoich dzieci. Jednak zagraniczna prasa donosi, że na pewno zobaczymy zdjęcia z uroczystości. Jednak zostaną one udostępnione dopiero kilka dni po ceremonii.

AW