Meghan Markle znowu zdenerwuje Brytyjczyków. Za tydzień chrzest Archiego, ale uroczystość nie będzie tradycyjna

Meghan Markle i książę Harry szykują do chrztu Archiego. Ceremonia odbędzie się w przyszłym tygodniu. Jednak zdecydowali, że będzie ona miała charakter prywatny.
Zobacz wideo

6 maja 2019 roku na świecie pojawiło się pierwsze dzieckoMeghan Markle i księcia Harry'ego. Sami podobno do końca nie wiedzieli, jakiej będzie płci. Okazało się, że doczekali się syna, któremu dali na imię Archie. Chłopiec niedługo zostanie ochrzczony.

Meghan Markle znowu narazi się Brytyjczykom

Ceremonia ma się odbyć w przyszły weekend. I choć mówiło się, że będzie tradycyjna, to księżna Meghan i książę Harry po raz kolejny postanowili zrobić po swojemu. Jak podają zagraniczne media, nie chcą już narażać się podatnikom i zdecydowali, że chrzest ich dziecka będzie miał charakter prywatny. Wpływ na to ma krytyka, która spadła na nich po podaniu do publicznej wiadomości, że wyremontowali swoją posiadłość Frogmore Cottage za dwa miliony funtów, które pochodziły od obywateli. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Zobacz też: Meghan Markle i książę Harry planują już chrzest Archiego. Odbędzie się w wyjątkowym miejscu, ale bez najważniejszej osoby. Znany jest powód

Zrobią też zupełnie inaczej niż księżna Kate i książę William. Pozwolili oni uczestniczyć mediom podczas każdego z trzech chrztów swoich dzieci. Jednak zagraniczna prasa donosi, że na pewno zobaczymy zdjęcia z uroczystości. Jednak zostaną one udostępnione dopiero kilka dni po ceremonii.

AW

Więcej o:
Komentarze (104)
Meghan Markle znowu zdenerwuje Brytyjczyków. Za tydzień chrzest Archiego, ale uroczystość nie będzie tradycyjna
Zaloguj się
 • Gość: ha ha

  Oceniono 25 razy 19

  wiedzieli jaka będzie płeć i jakie imię dostanie. musieli mówić o tym przy dzieciach bo jak się mały George bawił z niańką w parku to jakaś kobitka się przywitała z chłopcem i zagadnęła : jak się nazywasz ? a on na to : Archie :) dzieci są fajne bo wychlapią wszystko :)

 • boo-boo

  Oceniono 24 razy 16

  Serio Meghan ? w końcu Harry też o tym zdecydował. I tak- mogą robić jak chcą- ich dziecko nie ma tytułu książęcego i nie musi uczestniczy w tej arystokratycznej szopce w takim stopniu jak następcy tronu. I nikogo tu tym nie zdenerwują. Tylko polaczki mają z tym problem.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 14

  Droga panno Wójtowicz, uroczystość bedzie jak najbardziej tradycyjna!
  Tylko nie będzie na chrzcinach przedstawicieli brukowcow, Tak jak to bywało u Kate.
  Zdjęcia zrobi królewski fotograf i umieści na oficjalnych stronach BRK.
  Rozumiem rozpacz Morgana i Palmera!
  Znowu brukowce nic nie zarobią a za użycie cudzych zdjęć będą musieli zapłacić.

 • Gość: Chris

  Oceniono 28 razy 10

  Nie jestescie normalni czytajac to. Anglicy sie nie interesuja a polaki cebulaki zawsze

 • Gość: ...

  Oceniono 13 razy 9

  Coś się wam pokręciło - Kate i William nie zaprosili mediów na chrzest swoich dzieci. Ceremonia zawsze ma charakter prywatny. Media miały prawo fotografować tylko gości udających się do miejsca, w którym miała miejsce uroczystość. Skoro Archie jest dalej w kolejce do tronu to całkiem logiczne, że Meghan i Harry nie chcą robić medialnego cyrku.

 • Szymon Głowacki

  Oceniono 14 razy 8

  Nie wiem, czy Brytoli, ale Polaków ona NA PEWNO zdenerwuje. Ani dnia bez Meghan...

 • Gość: kate

  Oceniono 17 razy 7

  Droga redakcjo, może w imię tego sławnego STOP HEJT zajmiecie sie forumowiczką gość, która notorycznie w obelżywy sposób wypowiada sie na temat księznej Megan, cyt." stara Meg"," gruba murzynica"," wasza zezowata idolka" itp.To naprawdę wykracza poza granice swobody wypowiedzi. Jeżeli nic z tym nie zrobicie to zaczniemy podejrzewać, że macie interes w tym zeby napędzać nienawistne komentarze. Mimo wszystko, miłego dnia.

 • Gość: 77777

  Oceniono 11 razy 7

  Więcej piszecie o nich niż w angielskich portalach.

 • Gość: Małami

  Oceniono 12 razy 4

  Uwaga, znowu forumowiczka o nicku gosc nie ma co robić i udziela się na forum! Nie warto z nią dyskutować - to chora psychicznie kobieta, do której nie docierają żadne argumenty, interesuje ją tylko to, jak przywalić Meghan.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX