Narzeczona Artura Szpilki nagrała piosenkę. Teledysk bez szału, ale głos... bajka. Internauci są pozytywnie zaskoczeni, my także

Narzeczona Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk, właśnie zaprezentowała swój pierwszy singiel. Fani są pod wrażeniem jej umiejętności wokalnych.

Nie od dziś wiemy, że Kamila Wybrańczyk uwielbia śpiewać. Swój muzyczny talent często prezentowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej fani byli pod sporym wrażeniem, więc namawiali ją, by w końcu nagrała coś swojego. Narzeczona Artura Szpilki również o tym marzyła i nareszcie to marzenie udało się zrealizować. Właśnie premierę miał debiutancki singiel Kamili pt.: "Mam Cię za mało". 

Zobacz wideo

Narzeczona Artura Szpilki nagrała piosenkę

Utwór oraz teledysk do "Mam Cię za mało" Kamiszka zaprezentowała w miniony poniedziałek. Na swoim Instagramie napisała wówczas: 

Mam nadzieję, że poczujecie moją energię i radość, którą chcę Wam w nim przekazać. Dałam z siebie wszystko, jest w nim moja osobowość, radość, jaką daje mi muzyka, magia i autentyczność, którą sobie bardzo cenie. Chcę WAM bardzo podziękować - tak, dobrze czytacie - WAM. Moim obserwatorom, bo to dzięki WAM powstawał ten singiel. Śpiewając covery i wrzucając je na Instagram za każdym razem namawialiście mnie, abym w końcu nagrała coś swojego i stało się. Dziękuję Wam z całego serca za wsparcie. Nie zawsze wszystko się udaje, ale jeśli nie spróbujesz, nie dowiesz się, co przyniesie próba. Ja spróbowałam i nie żałuję.

Piosenka utrzymana jest w typowo letnim klimacie, podobnie zresztą jak teledysk. Czy będzie więc hit wakacji? Według internautów, są na to realne szanse. Utwór już cieszy się sporą popularnością, gdyż w ciągu kilkudziesięciu godzin obejrzało go ponad 160 tysięcy osób. Opinie? Naprawdę pozytywne!

Zakochałam się w tej piosence. Cudowny głos!
Głos przepiękny, świetna barwa i ten seksapil. Powodzenia i oby więcej takich hitów.
Bardzo pozytywna kobieta.Piosenka naprawdę mega wpada w ucho, złapałam się na tym, że ciągle teraz ją nucę - czytamy.

A Waszym zdaniem? Hit czy kit? Przesłuchajcie i oceńcie. 

 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.