Mateusz z Fit Lovers miał wypadek. Podczas robienia salta spadł ze sceny i upadł na kobietę. Prawie złamał jej rękę

Fit Loversi w sobotę pojawili się na gali See Bloggers. Chwilę przed odebraniem nagrody, Mateusz wykonał salto. Jednak tym razem popełnił błąd i spadł ze sceny prosto na widownię. Upadek wyglądał dramatycznie.

Fit Lovers w sobotę pojawili się na gali "See Bloggers 2019", gdzie wręczali statuetkę w kategorii "Osobowość publiczna działająca w sieci". Zgodnie z tradycją Mateusz zdecydował się wykonać salto, które jest jego znakiem rozpoznawczym. Niestety coś poszło nie tak i giętki influencer spadł ze sceny. Upadek mógł zakończyć się tragedią.

Zobacz wideo

Mateusz z Fit Lovers spadł ze sceny

Kiedy Pamela przygotowywała się do wyczytywania nominowanych osób, namówiła Mateusza, by urozmaicił występ. Jak można było się domyślić, gwiazdor internetu zdecydował się wykonać salto. Jednak coś poszło nie tak. Podczas lądowania stracił równowagę i spadł prosto na kobietę siedzącą w pierwszym rzędzie.

Choć z początku upadek wyglądał zabawnie, po chwili poszkodowana osoba powiedziała, że chyba coś pękło jej w łokciu. Potrzebna była też pomoc lekarza. Na szczęście skończyło się tylko na nerwach. Kiedy opadły emocje, Fit Loversi skomentowali całą sytuację na InstaStory. Pamela przyznała, że Mateusza oślepiło światło, dlatego stracił równowagę.

Mateusza oślepiło światło i spadł ze sceny po salcie. Na szczęście nikomu nic się nie stało - napisała.

Pamela komentuje upadek MateuszaPamela komentuje upadek Mateusza Instagram

Ważne, że nikomu nic się nie stało. Może ten wypadek nauczy czegoś Mateusza, który czasem zbyt nonszalancko podchodzi do swoich wygibasów.

AD

Więcej o: