Emma Watson spotyka się z bratem... Alicii Keys. Są zdjęcia z randki. Widać, że między nimi iskrzy

Niewiele wiadomo o życiu uczuciowym Emmy Watson. Ostatnio aktorka była jednak widziana na randce z tajemniczym mężczyzną. Szybko się okazało, że jej towarzyszem jest brat Alicii Keys.

Jeszcze w listopadzie minionego roku Emma Watson była łączona z biznesmenem Brendanem Wallacem, ale wygląda na to, że ten romans należy już do przeszłości. Według najnowszych doniesień aktorka spotyka się z Colem Cookiem - bratem Alicii Keys. Dowodem mają być zdjęcia z randki w Nowym Jorku opublikowane przez "Daily Mail". 

Emma i Cole wyglądali na bardzo sobie bliskich. Rozmawiali i dużo się śmiali - donosi serwis. 

Emma faktycznie wyglądała na szczęśliwą i zadowoloną, a w czarnym crop topie i skórzanej ramonesce prezentowała się świetnie.

Cole Cook jest przyrodnim bratem Alicii Keys blisko związanym z piosenkarką. 28-latek po ukończeniu studiów teatralnych na Central Washington University zatrudnił się w firmie prowadzonej przez męża siostry, "Timeless Eye". 

 

Emma Watson do tej pory była łączona z kilkoma mężczyznami, jednak żaden nie miał związków z show-biznesem. Dzięki temu aktorce udawało się utrzymywać wszystkie relacje z dala od mediów. W wywiadzie dla "Vanity Fair" w 2017 roku mówiła:

Nie mogę opowiadać o swoim facecie w wywiadach i jednocześnie oczekiwać, że potem paparazzi dadzą mi spokój. Tego nie da się pogodzić.

Szkoda, że Emma jest jedną z nielicznych gwiazd, które to rozumieją ;-).

Zobacz wideo

WJ

Więcej o: