Tede podrywa 20-letnią wokalistkę Ich Troje na Instagramie. Agata odpowiada, a raper już się tłumaczy

Agata Buczkowska, obecna wokalistka zespołu Ich Troje, stała się obiektem westchnień Tedego? Może wskazywać na to komentarz rapera pod zdjęciem 20-latki na Instagramie.

Gdy media obiegła informacja, że Michał Wiśniewski rozwodzi się ze swoją czwartą już żoną, Dominiką Tajner, plotkowano, że być może muzyk wdał się w romans z Agatą Buczkowską, 20-letnią wokalistką zespołu Ich Troje. Dziewczyna wydała jednak oświadczenie, w którym zaprzeczyła tym doniesieniom. Z Michałem więc nic ją nie łączy, ale być może na naszych oczach rodzi się inny romans? Otóż, raper Tede postanowił "zaczepić" Agatę na Instagramie. Zrobił to w uroczy sposób. 

Zobacz wideo

Tede podrywa wokalistkę Ich Troje

Na swoim Instagramie, który cieszy się dość sporą popularnością, Agata opublikowała klasyczne selfie. Już chwilę później pod zdjęciem ukazał się komentarz, który pozostawił Tede. Co tam widzimy? Kilka serduszek. A na te serduszka tym samym odpowiedziała Agata. 

Tede komentuje zdjęcie wokalistki Ich TrojeTede komentuje zdjęcie wokalistki Ich Troje screen Instagram

Tede szybko chyba zrozumiał, że media wyłapią jego komentarz i narodzą się plotki o romansie. Próbował więc ratować sytuację. 

hahahahahahha, sorry Agata, głupio wyszło - napisał.

Myślicie, że naprawdę coś jest na rzeczy? Czy to tylko niewinny flirt? 

DH