Edyta Górniak dzięki wakacyjnym koncertom zarobi krocie. Zdeklasowała największe gwiazdy. Kwota robi wrażenie

Edyta Górniak podczas tegorocznych wakacji zagra aż 40 koncertów. Tym samym zarobi dwa miliony złotych. A jak wyglądają gaże innych gwiazd? Najsłabiej w przypadku Justyny Steczkowskiej.

Wakacje i wypoczynek? Nic z tych rzeczy. Okazuje się, że Edyta Górniak nie zamierza relaksować się pod palmami i stawia w tym roku na koncerty. A tych będzie całkiem sporo. Jak donosi "Super Express", diwa podczas tegorocznych wakacji zaśpiewa dla fanów aż 40 razy. Z racji tego, że wokalistka za jeden koncert życzy sobie 50 tys. zł, to do jej kieszeni trafią prawie dwa miliony złotych. A ile zarobią pozostali artyści?

Zobacz wideo

Górniak zgarnie 2 mln zł, a Steczkowska może tylko o tym pomarzyć

Tuż za Edytą uplasował się zespół Lady Pank. Zarobi 1,5 mln zł i zagra 31 koncertów. Na podium znalazła się także Beata Kozidrak. W jej kalendarzu na zbliżające się wakacje zaplanowane są 22 imprezy, za które otrzyma 1,32 mln zł. Dalej uplasowali się Sylwia Grzeszczak, Maryla Rodowicz, Sławomir i Doda. Ostatnie miejsce, które oznacza najmniej zagranych koncertów i najmniej zarobionych pieniędzy, zajęła Justyna Steczkowska. Gwiazda zaśpiewa tylko na trzech imprezach. Efekt? Zgarnie "jedynie" 60 tys. zł. Zobaczcie całą listę zarobków polskich artystów, którą opracował "Super Express": 

Edyta Górniak - 38 koncertów – 1,9 mln zł

Lady Pank – 31 koncertów – 1,55 mln zł

Beata Kozidrak – 22 koncerty – 1,32 mln zł

Sylwia Grzeszczak – 33 koncerty – 990 tys. zł

Maryla Rodowicz – 17 koncertów – 850 tys. zł

Sławomir  – 26 koncertów – 780 tys. zł

Dawid Kwiatkowski – 31 koncertów – 620 tys. zł

Doda – 15 koncertów – 525 tys. zł

Kasia Kowalska – 11 koncertów – 330 tys. zł

Justyna Steczkowska – 3 koncerty – 60 tys. zł

I jak? Powyższe kwoty robią wrażenie? 

DH