Anna Puślecka zdobyła popularność dzięki współpracy z „Dzień Dobry TVN”, gdzie wspólnie z Tomaszem Jacykowem prowadziła cykl „Moda Polska”. Dwa dni temu dziennikarka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że choruje na raka.
Gwiazda "DD TVN" od lat jest związana z show-biznesem. W branży działa nie tylko jako dziennikarka modowa, ale także organizatorka celebryckich imprez. Ostatnio Puślecka poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie, że czeka ją walka o życie. Przeciwnikiem prezenterki jest nowotwór.
Diagnozę już mam, zaczęłam leczenie. Ktoś zapyta: czy ONA się nie badała??? Odpowiem: owszem, badała się. Ale "franca" którą mam była niewykrywalna nawet przez badanie powszechnie uznawane za bardzo dokładne - czytamy we wpisie.
Pomimo choroby Anna Puślecka nie traci pogody ducha. Zapowiedziała już, że jej nastawienie się nie zmienia. Jak podsumowała, jej misja to "wyleczyć się i zapomnieć".
Życzymy dużo zdrowia.
MŁ
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Kaczorowska zaskoczyła Polsat. Odwołała swój udział w popularnym programie
Kassin nie gryzł się w język po przemowie Kaczorowskiej. Tylko nam ujawnił kulisy. "Budowali mur"
Kaczorowska w ostatniej chwili odwołała udział w programie. Znamy stanowisko menedżera kabaretu
To on od ponad dwóch dekad jest partnerem Janji Lesar. Dobrze go znacie
Gabriel z "Rolnik szuka żony" dobrze wiedział, czego chce. Długo nie czekał z decyzją
Bez ceregieli sparodiował zachowanie Kaczorowskiej w "Tańcu z gwiazdami". Nagranie podbija sieć
Burza po przemówieniu Kaczorowskiej. "Brak klasy"
Polka była księżną Kataru. Tajemnicza śmierć Kasi Gallanio do dziś budzi wiele pytań
Mateusz Damięcki ma jasne zdanie o grafikach siostry. Jedna szczególnie nim wstrząsnęła