Plotkowano, że nowa piosenka Wiśniewskiego nawiązuje do Tajner. Jednak jego fani mają inną teorię. "To na pewno dla Marty"

Michał Wiśniewski nagrał nowy singiel. Utwór "Z nikim nie jest tak" budzi w sieci sporo zamieszania. Fani wokalisty mają już kilka teorii, czego konkretnie może dotyczyć tekst tej piosenki. Niektóre z nich mogą was zaskoczyć.

Dwa dni temu swoją premierę miał najnowszy singiel Michała Wiśniewskiego pt. "Z nikim nie jest tak". I choć od początku mówiło się, że tekst piosenki bezpośrednio nawiązuje do rozstania lidera zespołu Ich Troje z Dominiką Tajner, to jego fani mają inne teorie. Jedna z nich nawiązuje do Mandaryny, a druga do alkoholizmu. 

Zobacz wideo

O czym śpiewa Michał Wiśniewski? 

Tuż po premierze singla pisaliśmy, że w tekście Michał Wiśniewski zwraca się do kobiety, być może Dominiki, gdyż myśli często o tym, co było. Przy okazji przeprasza za to, co powiedział.

Chciałbym przeprosić za tamte słowa i podziękować za to, że jesteś - śpiewa.

Wie, że czasu się nie cofnie. Odważył się jednak wyznać, że prawdziwa miłość przydarza się jedynie raz w życiu. Nie bez znaczenia jest także to, że w teledysku w pewnym momencie ściągnął z palca obrączkę i zostawił ją.

Tyle długich dni byłaś obok. Z nikim nie jest tak, tak jak z tobą - brzmi refren.

Pod teledyskiem pojawiło się już ponad 400 komentarzy. Wśród nich znalazły się i takie, w których internauci spekulują na temat powrotu Michała Wiśniewskiego do jednej ze swoich poprzednich żon, Mandaryny. Co istotne, komentarze te polubił też sam muzyk...

Michał Wiśniewski śpiewa o Mandarynie?Michał Wiśniewski śpiewa o Mandarynie? screen YouTube/Michał Wiśniewski

Kolejna z teorii ma wskazywać na alkoholizm. Nie od dziś bowiem wiadomo, że Michał walczył z tym uzależnieniem, a swego czasu zaznaczał, że zdecydował się także na wszywkę, która ma mu pomóc tę walkę wygrać. A co może wskazywać, że śpiewa o nałogu? Otóż, cały teledysk jest biało-czarny z wyjątkiem butelki wina.

'Z nikim nie jest tak''Z nikim nie jest tak' screen YouTube/Michał Wiśniewski

Czy więc śpiewając "tyle długich dni byłaś obok, obok
z nikim nie jest tak, tak jak z tobą", Michał ma na myśli tak naprawdę alkohol, a nie kobietę? Tutaj żadnej pewności nie mamy. Być może chodzi wyłącznie o reklamę winiarni, a nie jakikolwiek większy przekaz. 

 

A wy, co o tym wszystkim myślicie? Która z teorii przemawia do was najbardziej? 

DH

Więcej o:
Komentarze (34)
Plotkowano, że nowa piosenka Wiśniewskiego nawiązuje do Tajner. Jednak jego fani mają inną teorię. "To na pewno dla Marty"
Zaloguj się
 • Gość: $$$

  Oceniono 19 razy 11

  Sam Wiśniewski wie najlepiej co czuje...Faktem jest ,że z tych czterech żon , najbardziej pasował do Marty. Widać było między nimi miłość i ogromne wzruszenie na ich ślubie. Szkoda, że potem ''wyszło jak wyszło'' .

 • Gość: H

  Oceniono 12 razy 8

  W jednym z wywiadow powiedzial ze Mandaryna byla jego najwieksza miloscia zycia... moze zatesknil za tymi czasami?

 • Gość: Jovanka

  Oceniono 9 razy 5

  frajer szuka mety? Ma nadzieję, że popłaci jego długi? Co za zero...

 • Gość: amp

  Oceniono 7 razy 5

  Nawiazuje do filizanki...pelnej gorzaly

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy 5

  A własnje że przy komentarzu o Dominice takze dał serduszko

 • Gość: olo.

  Oceniono 6 razy 4

  Czerwony ruchacz.

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 3

  a ja się zastanawiam nad poziomem intelektualnym tych.. którzy się zastanawiają...sorry ten człowiek może być dla kogokolwiek wzorem? Może dla was tak, dla mnie nie .No, ale jeśli się zastanawiacie to ok. też zaśpiewam "wlazł kotek na płotek i mruga".....proszę o komentarze...liczne no dalej.....

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 2

  wisniak najlepiej spiewa jak wypije ----- a spiewa góralu czy ci nie żal .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX