Meghan Markle zaczęła rodzić! Royal baby pojawi się na świecie lada moment

Meghan Markle właśnie zaczęła rodzić. Pałac Buckingham potwierdza doniesienia z ostatniej chwili. Przy księżnej czuwa książę Harry i jej matka Doria Ragland.
Zobacz wideo

Brytyjskie media donoszą, że księżna Meghan Markle zaczęła rodzić. Cały świat oczekuje przyjścia na świat pierwszego dziecka księżnej i księcia Harry'ego. Zgodnie z informacjami royal baby urodzi się w lada moment. Przy boku Markle czuwają najbliżsi, czyli mąż oraz jej matka Doria Ragland.

Z OSTATNIEJ CHWILI - MEGHAN MARKLE URODZIŁA! > > >

Meghan Markle zaczęła rodzić

Jak podaje serwis The Telegraph:

Pałac Buckingham ogłosił, że Meghan Markle urodzi swoje pierwsze dziecko w ciągu kilku najbliższych godzin. Przy księżnej czuwa jej mąż.

Na Twitterze również pojawiają się już informacje o tym, że żona księcia Harry'ego zaczęła rodzić.

Księżna zaczęła rodzić dzisiaj we wczesnych godzinach porannych. Książę Sussex jest u jej boku. Oficjalne oświadczenie wkrótce zostanie wydane.

Meghan Markle najpewniej po porodzie nie wyjdzie do dziennikarzy. W przeciwieństwie do księżnej Kate, księżna Meghan chciała zachować jak największą prywatność w czasie porodu i tuż po nim. Kilka tygodni temu ogłoszono już, że nie będzie zwyczajowych zdjęć z nowo narodzonym dzieckiem.

Meghan Markle urodzi w domu?

Wszystko wskazuje na to, że Meghan Markle jednak uda się zrealizować swoje marzenia o porodzie domowym. Z posiadłości Frogmore Cottage nie pojechała do szpitala, co oznacza, że - przynajmniej na razie - poród będzie odbywał się w domu. Ponieważ jednak jest to jeszcze bardzo wczesna faza, trudno przewidzieć, czy nie będzie konieczności wsparcia szpitalnego.

Dziecko księżnej Meghan Markle i księcia Harry'ego będzie 7. w "kolejce" do brytyjskiego tronu. Niebawem dowiemy się, jakiej płci jest dziecko i jakie otrzymało imię.

JP
 

Więcej o: