Tomek Barański podobno miał dość Justyny Żyły. Jednak ich nowe zdjęcie wskazuje na coś zupełnie innego

Tomasz Barański wziął udział w biegu w rodzinnym mieście Justyny Żyły. Pochwalili się wspólnym selfie. Z wrogów stali się przyjaciółmi?

Justyna Żyła budziła największe emocje w 9. edycji "Tańca z Gwiazdami". Jeszcze w czasie trwania programu mówiono, że Tomasz Barański nie darzy jej sympatią i robi dobrą minę do złej gry. Plotki podsyciła jego wypowiedź, w której stwierdził, że jego pierwszy taniec z Żyłą był najgorszy w historii całego "Tańca z Gwiazdami".

Zobacz wideo

Justyna Żyła zaprzyjaźniła się z Tomaszem Barańskim

Celebrytka konsekwentnie podkreślała, że lubią się z tancerzem. I owszem, wiele wskazuje na to, że między tą dwójką zrodziła się prawdziwa przyjaźń. W sobotę w Wiśle odbyła się 14. edycja Biegu po Nowe Życie, czyli akcji społecznej na rzecz promocji działań prozdrowotnych i edukacji w zakresie transplantacji narządów. W biegu udział wzięli dziennikarze, sportowcy, aktorzy, muzycy oraz osoby po transplantacji.

Wzięła w nim również udział Justyna Żyła, która pochwaliła się na Instagramie wspólnym zdjęciem z... Tomaszem Barańskim i wymownym podpisem - "Tomasz biegł".

Justyna Żyła i Tomasz BarańskiJustyna Żyła i Tomasz Barański Instagram

Jak myślicie, spotkali się przypadkowo, czy Barański przyjechał specjalnie dla Żyły?

AD