Natalia Klimas w zaawansowanej ciąży podziwia księżną Sussex. "Jak Meghan Markle robi to w 9. miesiącu?"

Natalia Klimas niedawno ogłosiła, że za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka pochwaliła się zdjęciem z dużym brzuchem.
Zobacz wideo

Natalia Klimas pod koniec marca poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że jest w pierwszej ciąży. Pokazała zdjęcie z widocznie zaokrąglonym brzuchem, więc można domniemać, iż dziecko pojawi się na świecie już za kilka miesięcy.

 

Natalia Klimas podziwia Meghan Markle

Aktorka kwitnie w ciąży. W mediach społecznościowych po raz kolejny pochwaliła się zdjęciem, na którym trzyma się za duży brzuch. Ponadto na fotografii wygląda naprawdę pięknie. Ma wyrazisty makijaż z akcentem na czerwone usta oraz krótką sukienkę w lamparci wzór. Do stylizacji dobrała wysokie buty. Jak sama przyznała, to było ostatnie wyjście w takim wydaniu, ponieważ noszenie obcasów jest bardzo męczące w jej stanie. Co więcej, napisała, że podziwia Meghan Markle, która w czasie ciąży nie rezygnowała z noszenia szpilek.

Kiedy jest wieczór, jest Miami, jest lampart i obcas. To pewnie mój ostatni raz w takim wydaniu, bo przysięgam, noszenie teraz obcasów to męka. Jak Meghan Markle robi to w 9. miesiącu? #MomToBe - napisała Natalia.
 

My też jesteśmy pod wrażeniem księżnej Sussex, która na każde oficjalne wyjście zakładała buty na wysokim obcasie.

JP