Ostatnio Justin Bieber wyznał Selenie Gomez miłość. Teraz piosenkarka odpowiedziała na jego słowa wymownym zdjęciem

Justin Bieber wciąż kocha Selenę Gomez? A ona? Gwiazda też myśli o nim bardzo czule.

Justin Bieber nie ma teraz najlepszego czasu. Gwiazdor od niedawna znów zmaga się z depresją. Co więcej, musi też walczyć z internetowymi trollami, którzy twierdzą, że Kanadyjczyk pobrał się z Hailey Baldwin, aby zrobić na złość swojej byłej dziewczynie, Selenie Gomez.

Zobacz wideo

Justin Bieber i Selena Gomez: Stara miłość nie rdzewieje?

Kilka dni temu Bieber nie wytrzymał i odpowiedziała na jeden z hejterskich komentarzy. Niespodziewanie wyznał też miłość Gomez.

Absolutnie kochałem i kocham Selenę, ona zawsze będzie zajmować miejsce w moim sercu, ale jestem zakochany w mojej żonie, która jest najlepszą rzeczą, jaka mi się przytrafiła - napisał na Instagramie.

Ta wypowiedź podzieliła jego fanów. Jedni pochwalali jego dojrzałą postawę, inni z kolei uznali za dziwne to, że 25-latek nadal darzy tak gorącym uczuciem swoją byłą dziewczyną. 

Jak można było się spodziewać, miłosne wyznanie dotarło do Seleny Gomez. Co prawda gwiazda oficjalnie nie skomentowała słów Justina, jednak jak zapewnia informator HollywoodLife, ona też ciepło myśli o swoim byłym chłopaku.

Zawsze będzie go kochać i będzie miała miejsce w sercu dla niego, ale szanuje jego małżeństwo z Hailey i chce dać mu przestrzeń, aby im się jak najlepiej układało - czytamy w serwisie.

Co ciekawe, gwiazda w tym samym czasie dodała na swoje instagramowe konto z sesji do magazynu "Elle". Warto dodać, że fotografia ukazała się w październiku ubiegłego roku, czyli chwilę po tym, jak świat obiegła wiadomość o niespodziewanym ślubie Biebera i Baldwin.

 

Myślicie, że Selena rzeczywiście chciała w ten sposób przekazać, że życzy byłemu jak najlepiej?