Julia Wieniawa i Baron przyłapani na randce. Nie szczędzili sobie czułości. A co z narzeczoną muzyka? "Dla Julki stracił głowę"

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw - Baron już nie kryją się ze swoim uczuciem. Niedawno wybrali się na randkę i wyglądali na bardzo szczęśliwych.

Julia Wieniawa nie była długo singielką po tym, jak pod koniec grudnia po dwóch latach rozstała się z Antkiem Królikowskim. Od jakiegoś czasu spotyka się z członkiem zespołu Afromental, Aleksandrem Milwiw-Baronem. Teraz zostali sfotografowani, jak wspólnie wybrali się do kina.

Julia Wieniawa i Baron na randce

Jak widzimy na zdjęciach, nie szczędzą sobie czułości. Oboje byli uśmiechnięci, co świadczy o tym, że dobrze się czują w swoim towarzystwie. Były pocałunki, objęcia oraz czułe spojrzenia. Ich znajomi są pewni, że zauroczył się w o 15 lat młodszej aktorce:

On stracił dla Julki głowę. Bez przerwy o niej mówi i doradza jej w sprawach muzycznych - zdradził znajomy pary w magazynie "Party".

Julia Wieniawa i Baron w objęciach. Zobacz zdjęcia >>>>>>

Po raz pierwszy wiadomości o tym, że mają się ku sobie, pojawiły się po tym, jak na początku lutego spotkano ich razem w restauracji. Wtedy jednak zapewniali, że łączą ich jedynie sprawy zawodowe. Jednak później wybrali się na wspólne wakacje na Wyspy Zielonego Przylądka. Zdradziły ich dodawane zdjęcia z tego samego miejsca w tym samym czasie.

Wielu też zastanawia się, co w takim razie z narzeczoną Barona, z którą zaręczył się w czerwcu 2017 roku. Przypomnijmy, że jego wybranką została Czarina Russell, która jest wokalistką w zespole Hansa Zimmera. Jak się okazało, rozstali się oni w zeszłym roku. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by Wieniawa i Baron stworzyli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Kibicujecie im?

AW

Więcej o:
Komentarze (117)
Julia Wieniawa i Baron przyłapani na randce. Nie szczędzili sobie czułości. A co z narzeczoną muzyka? "Dla Julki stracił głowę"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 65 razy 57

  Myślałam, że jest dojrzalszy, ale widocznie lubi pełnić rolę mistrza w związku.

 • Gość: xxx

  Oceniono 57 razy 51

  Antek był potrzebny do wybicia się z cienia, a teraz potrzebuje kogoś kto ją zaprowadzi w progi muzyczne i tyle....

 • Gość: żmija

  Oceniono 59 razy 45

  Pupę, żeby prezentować w negliżu to trzeba ja najpierw mieć.

 • Gość: Iga

  Oceniono 51 razy 43

  Cóż, miłość jest ślepa. Ale może ona ma jakieś inne, głęboko ukryte zalety...

 • Gość: gosc

  Oceniono 38 razy 32

  Po takiej Czarinie -świetnej i dojrzałej wokalistce z taką....

 • Gość: muzyk

  Oceniono 34 razy 30

  doradztwo muzyczne - gra na flecie :D

 • 4jaco

  Oceniono 33 razy 27

  Ta to już zaczyna jak Bachleda córuś zaliczac wszystkich po kolei,żeby tylko zrobic karierę

 • Gość: mik

  Oceniono 25 razy 23

  oby się otrząsnął szybko...……………..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX