Julia Wieniawa i Baron przyłapani na randce. Nie szczędzili sobie czułości. A co z narzeczoną muzyka? "Dla Julki stracił głowę"

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw - Baron już nie kryją się ze swoim uczuciem. Niedawno wybrali się na randkę i wyglądali na bardzo szczęśliwych.
Zobacz wideo

Julia Wieniawa nie była długo singielką po tym, jak pod koniec grudnia po dwóch latach rozstała się z Antkiem Królikowskim. Od jakiegoś czasu spotyka się z członkiem zespołu Afromental, Aleksandrem Milwiw-Baronem. Teraz zostali sfotografowani, jak wspólnie wybrali się do kina.

Julia Wieniawa i Baron na randce

Jak widzimy na zdjęciach, nie szczędzą sobie czułości. Oboje byli uśmiechnięci, co świadczy o tym, że dobrze się czują w swoim towarzystwie. Były pocałunki, objęcia oraz czułe spojrzenia. Ich znajomi są pewni, że zauroczył się w o 15 lat młodszej aktorce:

On stracił dla Julki głowę. Bez przerwy o niej mówi i doradza jej w sprawach muzycznych - zdradził znajomy pary w magazynie "Party".

Julia Wieniawa i Baron w objęciach. Zobacz zdjęcia >>>>>>

Po raz pierwszy wiadomości o tym, że mają się ku sobie, pojawiły się po tym, jak na początku lutego spotkano ich razem w restauracji. Wtedy jednak zapewniali, że łączą ich jedynie sprawy zawodowe. Jednak później wybrali się na wspólne wakacje na Wyspy Zielonego Przylądka. Zdradziły ich dodawane zdjęcia z tego samego miejsca w tym samym czasie.

Wielu też zastanawia się, co w takim razie z narzeczoną Barona, z którą zaręczył się w czerwcu 2017 roku. Przypomnijmy, że jego wybranką została Czarina Russell, która jest wokalistką w zespole Hansa Zimmera. Jak się okazało, rozstali się oni w zeszłym roku. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by Wieniawa i Baron stworzyli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Kibicujecie im?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.