Julia Wieniawa zna się z Baronem już od dawna. Mieli okazję współpracować, kiedy była jeszcze z Antkiem Królikowskim

Julia Wieniawa promuje nowy teledysk Afromental na swoim Instagramie. Przy okazji przypomniała, że kiedyś wystąpiła w ich klipie.
Zobacz wideo

Julia Wieniawa to jedna z najgorętszych gwiazd polskiego show-biznesu. Od kiedy rozstała się z Antkiem Królikowskim, wszyscy zastanawiali się, kto będzie nowym wybrankiem jej serca. Wszystko wskazuje na to, że miejsce aktora zajął gitarzysta grupy Afromental, Baron. Wybrali się razem na wakacje, a niedawno paparazzi przyłapali ich na randce.

ZOBACZ: Julia Wieniawa i Baron są parą? Ich znajoma nie ma wątpliwości i zdradziła więcej szczegółów. "Julka uwielbia pozytywną energię Barona"

Julia Wieniawa wystąpiła w teledysku Afromental

Choć żadne z nich dotychczas jeszcze nie potwierdziło, że są parą, to wiele znaków na to wskazuje. Wieniawa na swoim InstaStory opublikowała fragment najnowszego klipu Afromental. Czy to przypadek, że członkiem grupy jest Baron, z którym się spotyka? Z pewnością nie.

Nowy klip @afromental_official. Ale sztos - napisała i zachęciła fanów do obejrzenia.

Ponadto Julka przypomniała, że rok temu współpracowała z zespołem. Wystąpiła w ich klipie do piosenki "Zaufaj". Zaś ten utwór promował film "Kobieta sukcesu", w którym młoda aktorka zagrała jedną z głównych ról.

Btw. nie wiem, czy pamiętacie, ale jak kiedyś wystąpiłam w jednym z teledysków Afromental - poinformowała.

Okazuje się, że Julka i Baron znają się dłużej, niż mogłoby się wydawać. Myślicie, że na planie tamtego teledysku mogło między nimi zaiskrzyć? Przypomnijmy, że w tamtym czasie Julka była jeszcze w związku z Antkiem Królikowskim.

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.