Agnieszka Michalska miała swoje pięć minut sławy na początku lat 2000, kiedy wcielała się w uroczą Krysię Drewnowską w serialu "Lokatorzy". Aktorka na przestrzeni ostatnich lat zagrała w kilku większych produkcjach, takich, jak: "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy", "Podejrzani zakochani", czy "Mała matura 1947", ale niemal niemal całkowicie przestała pojawiać się na imprezach branżowych. Teraz aktorka znów wróciła na czerwony dywan.
Agnieszka Michalska pojawiła się 18 marca na premierze filmu "Ciemno, prawie noc". Aktorka na tę okazję wybrała ciemną bluzkę z falbanami przy ramionach i czarne spodnie. Skromna na pierwszy rzut oka kreacja okazała się jednak bardzo seksowna - odsłoniła bowiem plecy gwiazdy.
AGNIESZKA MICHALSKA NA NAJNOWSZYCH ZDJĘCIACH. ZOBACZ>>>
Trzeba przyznać, że Michalska wyglądała świetnie - postawiła na prosty włosy i delikatny makijaż. Wygląda też na to, że czas się dla niej zatrzymał. Od czasów "Lokatorów" emitowanych w latach 2000-2005 niemal wcale się nie zmieniła.
AG
Alicja Bachleda-Curuś z synem w Polsce. 16-letni Henry Tadeusz wędrował ulicami Krakowa
Syn Patrycji Markowskiej skończył 18 lat. Na urodzinowej imprezie bawił się dawno niewidziany Grzegorz Markowski
W "Dzień dobry TVN" zapytali Viki Gabor o ślub. Ta nie gryzła się w język
Młynarska nie wytrzymała po wypowiedzi Wellman na swój temat. "Dorota, to nie jest ok!"
Pierwsze królewskie wyjście księżnej Kate w 2026 roku. Tak oceniła ją stylistka
Ekspertka mówi o "silnych emocjach" Tuska po spotkaniu z Nawrockim. "Rzadko widywaliśmy go w takim stanie"
Tę aktorkę zobaczymy w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Była nominowana do Jupiterów Roku
Agnieszka z "Rolnika" nie do poznania na nowych zdjęciach. Co za metamorfoza
Znany polityk uciekł, gdy usłyszał pytania o Żurnalistę? Jakub Wątor o kulisach afery z podcasterem