Pamiętacie Krysię z "Lokatorów"? Agnieszka Michalska po latach wróciła na salony i wygląda fantastycznie

Agnieszka Michalska zdobyła popularność dzięki serialowi "Lokatorzy". Aktorka jakiś czas temu zniknęła z show-biznesu, ale teraz znów o sobie przypomniała.
Zobacz wideo

Agnieszka Michalska miała swoje pięć minut sławy na początku lat 2000, kiedy wcielała się w uroczą Krysię Drewnowską w serialu "Lokatorzy". Aktorka na przestrzeni ostatnich lat zagrała w kilku większych produkcjach, takich, jak: "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy", "Podejrzani zakochani", czy "Mała matura 1947", ale niemal niemal całkowicie przestała pojawiać się na imprezach branżowych. Teraz aktorka znów wróciła na czerwony dywan.

Agnieszka Michalska na premierze filmu 

Agnieszka Michalska pojawiła się 18 marca na premierze filmu  "Ciemno, prawie noc". Aktorka na tę okazję wybrała ciemną bluzkę z falbanami przy ramionach i czarne spodnie. Skromna na pierwszy rzut oka kreacja okazała się jednak bardzo seksowna - odsłoniła bowiem plecy gwiazdy. 

AGNIESZKA MICHALSKA NA NAJNOWSZYCH ZDJĘCIACH. ZOBACZ>>>

Trzeba przyznać, że Michalska wyglądała świetnie - postawiła na prosty włosy i delikatny makijaż. Wygląda też na to, że czas się dla niej zatrzymał. Od czasów "Lokatorów" emitowanych w latach 2000-2005 niemal wcale się nie zmieniła. 

AG 

Więcej o: