Anna Lewandowska zrobiła sobie sesję przed meczetem. Uwagę przykuwa charakterystyczny strój. Uszanowała tamtejszą kulturę

Anna Lewandowska kilka ostatnich dni spędziła w Abu Zabi. Tam miała okazję zwiedzić m.in. Wielki Meczet Szejka Zajida. Relacją z pobytu pochwaliła się na Instagramie.

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich odbywają się Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Na miejsce przybyła również Anna Lewandowska, która przez ostatnie dni wspierała polskich sportowców. Trenerka swój pobyt w Abu Zabi bardzo obszernie relacjonowała na Instagramie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się między innymi wizytą w jednym z najsłynniejszych meczetów na świecie. 

Zobacz wideo

Anna Lewandowska pozuje na tle meczetu

Trenerka zrobiła sobie sesję przed Wielkim Meczetem Szejka Zajida. Co ważne, by kobieta mogła zwiedzić ten budynek, musi dostosować się do panujących tam islamskich zasad. Wchodząc do meczetu, należy zakryć pod ubraniem ciało, a także i włosy. Lewandowska w pełni zastosowała się do tych reguł i do zdjęć pozowała w długiej sukni z kapturem. 

To najbardziej imponująca budowla w Abu Dhabi i muszę przyznać, że także wśród tych jakie kiedykolwiek widziałam. Robi ogromne wrażenie - napisała Lewandowska.

Fotografie są naprawdę magiczne, a sam meczet robi piorunujące wrażenie. Zazdrościcie Ani?

DH

Więcej o: