"Dance, dance, dance". Chodakowska komentuje zachowanie Krupińskiej. "Mówię NIE przemocy". Padają mocne słowa

Emocje po kolejnym odcinku "Dance, dance, dance" nie maleją. Konflikt między Ewą Chodakowską a Pauliną Krupińską przybiera na sile i wygląda na to, że sprawa jest naprawdę poważna.

Kolejne konflikty w "Dance, dance, dance" odbijają się w mediach szerokim echem. Najwięcej emocji budzi napięta relacja Ewy Chodakowskiej z Pauliną Krupińską. O całej aferze przeczytacie TUTAJ. Wspomniany konflikt widzowie mogli śledzić tydzień temu. Jednak nagrywając kolejny już odcinek (ten, którego emisja nastąpiła wczoraj), Chodakowska nie zdawała sobie jeszcze sprawy z tego, co w planach ma właśnie Krupińska. Natomiast kiedy afera wybuchła już na dobre, trenerka wiedziała, że Paulina zaraz odpadnie z programu, ale niestety nie mogła o tym powiedzieć. A jej odejście było naprawdę mocne. Modelka nie zgodziła się z opinią jury, że to ona z Klaudią Halejcio zatańczyły najgorzej. Teraz to zachowanie Miss Polonii komentuje na swoim Instagramie jurorka.

Zobacz wideo

Ewa Chodakowska o zachowaniu Pauliny Krupińskiej

Niektórym aż ciężko uwierzyć w to, że Paulina pokusiła się o tak mocną wypowiedź. Widzowie są zszokowani jej zachowaniem, a swoją opinię wyrażają między innymi na profilu Chodakowskiej. Nie brakuje ostrych komentarzy w stosunku do Krupińskiej oraz słów podziwu w stosunku do Ewy. Jurorka bardzo chętnie wdała się w dyskusje z internautami, dzięki czemu możemy poznać jej zdanie w tym temacie. 

Tydzień temu przy aferze nie mogłam pisnąć słowa, że w następnym odcinku (który już został przez nas nagrany) osoba wywołująca aferę odpada. Wzięłam temat na klatę i wzięłam prawnika zamiast się tu medialnie boksować. To nie był chwyt reklamowy, a manipulacja z premedytacją. Mówię NIE przemocy - pisze Chodakowska.

Z komentarzy wynika również, że sprawą zajmuje się prawnik, o czym informowaliśmy TUTAJ, a także, że Ewa Chodakowska zwraca się do Krupińskiej na "Pani". 

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska Instagram/@chodakowskaewa

Wśród osób komentujących wpis Ewy na Instagramie znalazła się także Klaudia Halejcio, taneczna partnerka Pauliny Krupińskiej, która do tej pory nie zabrała jeszcze głosu w sprawie ich konfliktu. 

Dziękuję za tę przygodę - napisała jedynie Klaudia.

Odpowiedź Ewy była natychmiastowa i chyba z lekkim przekąsem w stosunku do Pauliny.

Klaudia! Pracusiu śliczny! Ja Tobie również dziękuje! Cudownie było patrzeć, z jakim zaangażowaniem pracujesz. Brawo za ducha walki i za klasę - czytamy.

Coś nam się wydaje, że ta sprawa jeszcze długo nie będzie miała swojego końca. Po której stronie tego konfliktu jesteście? 

DH

Więcej o:
Komentarze (95)
"Dance, dance, dance". Ewa Chodakowska komentuje zachowanie Pauliny Krupińskiej. "Mówię NIE przemocy". Głos w końcu zabrała też Halejcio
Zaloguj się
 • Gość: polka

  Oceniono 76 razy 66

  Pani Ewa chyba przesadza.. prawnik do takiego głupstwa . Niektóre maja problemy az zazdroszcze :/. niech pani Ewa przejdzie sie do schroniska lub domu fdziecka i pozna jakie sa tragedie a nie brala się za sprawy: jedna baba drogiej babie. WSTYD!!!!

 • Gość: xxx

  Oceniono 71 razy 55

  Paulina wyraziła swoją opinię o pracy jury. Czy to zakazane? Czy jury miało coś merytorycznego na obronę? Nie. Stwietdzili, że jej komentarz był słaby. Trochę mało jak na ekspertów.

 • 123cathy

  Oceniono 52 razy 50

  walka o takie bzdety, jak by nie było poważnych problemów na świecie! Biedni ci prawnicy, biedne nasze sądy...

 • menel83

  Oceniono 57 razy 43

  Żenada, Chodakowska juror? Krupiński też mogła być jurorka i ja oceniać? I text stop przemocy....Ewa wyloguj się z internetu i zobacz jak wygląda prawdziwe życie. Jak urodzisz dziecko będziesz mogła oceniać czy komuś urodzenie dwóch przyszło łatwo, pozwij mnie

 • Gość: naleśnik

  Oceniono 41 razy 41

  Co to za cyrk i czyje to małpy?

 • Gość: qawsdcf

  Oceniono 40 razy 38

  Przepraszam, ale z czym Chodak chce lecieć do prawnika? I gdzie tutaj przemoc? Ludzie czy wyście już całkiem postradali zmysły? To jest gó...burza między jedną zakompleksioną gó...arą a drugą i jeśli jakikolwiek sąd się tym zajmie to się tylko ośmieszy

 • Gość: Ewa

  Oceniono 30 razy 28

  A ja sie troszke nie dziwie Paulinie. Ta para w ktorej pani uderzyla sie spadajac, nie zaslugiwala na tak wysokie noty, ktore dostali od pana Kupisza i pani Ewy. Na poparcie moich slow od Idy dostali zadluzenie tylko 5.5 pkt. Pozostali jurorzy co ocenili? Na pewnp nie marny taniec tylko wyplynela z nich litosc nad pania, ktora upadla. Oceniamy taniec.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 31 razy 27

  Mówię "NIE" przemocy zaczynając od siebie?
  Przestaję znęcać się nad otoczeniem?
  Jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć.

 • Gość: A'Tomek

  Oceniono 26 razy 24

  Całą afera powiewa mi zwiędłym kalafiorem, ale zainteresowała mnie interpunkcja w wykonaniu pani Chodakowskiej. Te dwie kropki to taki interpunkcyjny dżoker, który zastępuje dowolny inny znak? Pamiętam, że Tytus wymyślił kiedyś bezmyślnik, który miał zastosowanie w zdaniach nie mającym sensu, ale o ile pamięć nie zawodzi to przedstawiało się go tyldą a nie dwiema kropkami...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX