"Dance, Dance, Dance". Krupińska skomentowała słowa Chodakowskiej z poprzedniego odcinka. A co teraz od niej usłyszała?

"Dance, Dance, Dance". Paulina Krupińska skomentowała sytuację z Ewą Chodakowską, do której doszło w zeszłym tygodniu. Wyznała, że się tym nie przejmuje.

W poprzednim odcinku "Dance, Dance, Dance" Ewa Chodakowska skrytykowała Paulinę Krupińską. Jej zdaniem modelka za mało się angażuje, a na treningach nie daje z siebie wszystkiego. Powiedziała też, że ona "tak naprawdę nie musi nic robić, ona po prostu jest". Pisaliśmy o tym TUTAJ. Prowadzący, Tomasz Kammel, poprosił ją o skomentowanie uwag trenerki.

Zobacz wideo

Paulina Krupińska o słowach Ewy Chodakowskiej

Krupińska w najnowszym odcinku przyznała, że nie chce pamiętać o słowach Chodakowskiej. Odpowiedziała, że walczy dalej i wymazuje to, co usłyszała:

Ja wychodzę z założenia, że co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. Idziemy do przodu - powiedziała.

Pomiędzy nimi nie był też napięcia, a po występie Pauliny Krupińskiej i Klaudii Halejcio, które zatańczyły układ BeyonceShakiry z utworu "Beautiful Liar", jurorka nie szczędziła pochwał modelce. Uznała, że idealnie odnalazła się w tej choreografii. Dała im za ten występ 9 punktów.

Było pięknie - powiedziała.

Jednak jury zadecydowało, że to właśnie one powinny zakończyć swoją przygodę z programem.

'Dance, Dance, Dance''Dance, Dance, Dance' Screen z TVP2/ 'Dance, Dance, Dance'

Paulina Krupińska i Ewa Chodakowska

Przypomnijmy, że odcinki nie są emitowane na żywo i zostały nagrane już wcześniej. Afera pomiędzy Chodakowską a Krupińską wybuchła po tym, jak został puszczony w telewizji poprzedni odcinek. Modelka wstawiła na InstaStories zdjęcie, na którym napisała, jakimi rzekomo słowami miała się zwróciła do niej jurorka. Miały one zostać wycięte:

Nic nie muszę robić... po prostu jestem. Jeszcze łatwo wg. Ewy przyszło mi urodzenie dzieci (to zostało wycięte) - napisała.

Wpis Pauliny KrupińskiejWpis Pauliny Krupińskiej Screen z Instagram.com/ pkrupinska

Chodakowska zarzuciła modelce manipulację, a sprawą zajmuje się już prawnik. Przeczytacie o tym TUTAJ.

AW

Więcej o:
Komentarze (29)
"Dance, Dance, Dance". Paulina Krupińska skomentowała słowa Ewy Chodakowskiej z poprzedniego odcinka
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 28 razy 26

  No to pani Krupińska pokazała prawdziwą (choć piękną) twarz.Okropne zachowanie wstosunku do jurorów i to podkreślanie ,ze nie one powinny odpaśc.A kto wg niej? Krupińska wielkie rozczarowanie.Halejcio klasa.

 • Gość: Iga

  Oceniono 37 razy 25

  Jak dotąd nie przepadałam za Chodakowską. Tak po prostu. Nie śledzę ani jej kariery ani kariery Krupińskiej, więc nie wiem jakimi są osobami poza programem, chcę się wypowiedzieć tylko na temat tej konkretnej sytuacji. Muszę powiedzieć, że Chodakowska zaskoczyła mnie pozytywnie swoją emocjonalnością, jej wypowiedzi i oceny też są moim zdaniem ok. Uważam, że Krupińska źle znosi krytykę, a zgłaszając się do programu musiała liczyć się również ze złymi ocenami. Tym bardziej, że orłem nie jest. Chyba trochę przerost formy nad treścią. Natomiast wypowiedź na końcu była poniżej wszelkiej krytyki. Paulino, nie jesteś pępkiem świata, a inni tańczą lepiej od ciebie.

 • Gość: Denc

  Oceniono 33 razy 25

  Krupińska nie potrafi przyjąć krytyki

 • Gość: Bfdb

  Oceniono 29 razy 23

  Niestety ale P. Paulina, pokazała, że nie ma do siebie dystansu i nie potrafi przyjąć do wiadomości, że uroda to nie wszystko i czasem też się przegrywa. Jak dla mnie to było bardzo niesmaczne zachowanie po ogłoszeniu wyników.

 • Gość: widz

  Oceniono 21 razy 21

  Pani Krupińska nie sympatyczna i sceniczne beztalencie. Pani Halejcio - wielka klasa!

 • Gość: komentująca1

  Oceniono 14 razy 14

  Końcowa mowa Krupińskiej była żałosna

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 7

  pochwaliła jej figure a ona sie obraza ,ze łatwo jej przychodzi rodzenie o matko co za obelga dziewczyna nie rozumie nawet o co Chodakowskiej chodziło a uzyła prostych słow !

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 7

  Krupińska po co się pultasz byłaś słaba . Ćwiczyłaś jak byś łaskę robiła. To było widać .Odejdź z klasą .Myślisz jak byłaś miss to już zawsze będziesz najlepsza. Niestety tak nie jest. Zajmij się wychowywaniem dzieci.

 • Gość: -a

  Oceniono 3 razy 1

  A kto to jest Krupińska? Poza tym, że Góralka, żona śpiewaka i, zdaje się, laureatka jakiegoś lokalnego konkursu piękności, po którym została pasowana na modelkę. Jeszcze jakieś zasługi? Więcej niż Justyna Ż i Dominika T.-W. razem wzięte, za to o kilka długości mniej niż np. Anja Rubik. Celebrytka, czyli "wystarczy być". A że urodziła dzieci? Większość kobiet rodzi i nikt z tego nie robi hallo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX