"Dance, dance, dance". Ewa Chodakowska ostro o występie Krupińskiej. Skomentowała jej urodę. To jednak nie wszystko

Chyba nikt nie spodziewał się, że uwielbiana przez Polki Ewa Chodakowska okaże się najsurowszą jurorką w "Dance, dance, dance". Boleśnie przekonała się o tym Paulina Krupińska.

Polki pokochały Ewę Chodakowską nie tylko za jej programy z ćwiczeniami, ale także za nastawienie do życia oraz zachęcanie kobiet do wzajemnego wspierania się. We wczorajszym odcinku "Dance, dance, dance" widzowie mogli jednak zobaczyć nieco inną stronę najpopularniejszej polskiej trenerki.

Zobacz wideo

Ewa Chodakowska ostro o Paulinie Krupińskiej

Przypomnijmy, że w programie "Dance, dance, dance" występują duety gwiazd. Ich zadaniem jest jak najwierniejsze odwzorowanie choreografii ze znanych teledysków. Jedną z par są Klaudia Halejcio i Paulina Krupińska.

To właśnie ich występ spotkał się wczoraj z największą krytyką ze strony Ewy Chodakowskiej.

Muszę być Paulina z tobą szczera. Z dziką satysfakcją przyglądam się temu, że musisz dawać na sali treningowej z siebie wszystko. Jesteś osobą, która w pakiecie dostała urodę, ciało. Jedna ciąża, druga ciąża i wracasz do formy. Ty nic tak naprawdę nie musisz robić, ty po prostu jesteś. (...) Chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, nawet trochę łez. Muszę wiedzieć, że ci zależy - skomentowała ich taniec trenerka.

Miss Polonia 2012 była wyraźnie dotknięta słowami jurorki. Odpowiedziała jednak, że gdyby jej nie zależało, to nie wyszłaby na scenę.

Trenerka Polek straci fanki?

Program "Dance, dance, dance" nie jest emitowany na żywo. Wczorajszy odcinek został więc nagrany już wcześniej. Wygląda jednak na to, że Paulina Krupińska nadal żywi urazę do Ewy Chodakowskiej. Modelka wrzuciła na swoje InstaStories nagrania, na którym z rozżaleniem odniosła się do całej sytuacji.

 Zdecydowana większość Internautów opowiedziała się po stronie Pauliny Krupińskiej.

Widać Pani Chodakowska zazdrości chyba urody. To że jest Pani piękną kobietą nie znaczy, że musi być Pani wszechstronnie uzdolniona.
Nie ma czegoś takiego jak „udało Ci się”! Ty na to zapracowałaś!
Pani Chodakowska, sypiąca na co dzień tekstami niczym Paolo Coelho ostro tu przesadziła - czytamy pod ostatnim zdjęciem byłej Miss Polonia na jej instagramowym profilu.

Co myślicie o wypowiedzi Ewy Chodakowskiej? Faktycznie przesadziła?

Więcej o:
Komentarze (88)
"Dance, dance, dance". Chodakowska ostro o występie Krupińskiej. Skomentowała jej urodę
Zaloguj się
 • Gość: mania

  Oceniono 47 razy 31

  Chodakowska - przerost formy nad treścią !!!!

 • Gość: Jann

  Oceniono 34 razy 28

  Chodakowska sugeruje, że Krupinska nic nie musi robić bo jest ładna. Sama o sobie wciąż podkreśla jak ciężko musi pracować. Jaki z tego wniosek? 😁

 • Gość: Alicja

  Oceniono 45 razy 25

  Zazdrość. Niestety, miss jest rzeczywiście ładna i zgrabna. Trenerka ćwiczy jak szalona a nawet w połowie takiej urody i pięknego ciała nie będzie mieć. I jeszcze przy tym 2 dzieci. Nie na szans. Niestety, przez słabą jakościowo wypowiedź przebija wyraźnie zazdrość i tlumiona niechęć. Takie życie. Niektóre kobiety muszą na wygląd zapracować, inne nie muszą nic. Paradoksalnie - taka ciężka praca bardzo wykańcza i zużywa organizm. Miss wygląda młodo i świeżo w przeciwieństwie. ....

 • Gość: G

  Oceniono 42 razy 24

  Ale chodakowska zazdrosci.

 • Gość: Lulli

  Oceniono 32 razy 22

  Ewa nie powinna brać udziału w tym programie, nie wypada sympatycznie

 • Gość: Bes

  Oceniono 28 razy 20

  Może jej zazdrości. Nie zdziwiłabym sie 😊

 • Gość: Ola

  Oceniono 24 razy 16

  Ewka idz i ty zatancz jak ona. Zazdroscisz jej urody. Ta kobietA zaszalelala na parkiecie. Brawo dla niej

 • Gość: Jka

  Oceniono 18 razy 14

  A przepraszam bardzo... A chodakowska to co za. Wiedze ma na temat tanca by oceniac innych???

 • Gość: asha

  Oceniono 13 razy 11

  Nie, nie dam się na to nabrać. Wyreżyserowany „konflikt” dla większej ilości kliknięć i liczniejszej publiczności. Reklamodawca zapłaci więcej i o tych dwóch paniach będzie głośniej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX