"Dance, Dance, Dance". Zawadzka zaszalała z dekoltem, ale Kurdej-Szatan i Chodakowska odsłoniły równie dużo

W nowym show TVP "Dance, Dance, Dance" możemy podziwiać wiele pięknych kobiet, wśród nich Marcelinę Zawadzką, Ewę Chodakowską i Barbarę Kurdej-Szatan. W sobotnim show wszystkie panie zaprezentują na scenie swoje ponętne kształty.

Kolejny odcinek „Dance, Dance, Dance” przyniesie sporo emocji. Dlaczego? Na scenie zobaczymy m.in. Marcelinę Zawadzką, która w ponętnym gorsecie zatańczy choreografię z klipu „Lady Marmalade”.

Zobacz wideo

„Dance, Dance, Dance”. Zawadzka, Chodakowska i Kurdej-Szatan kuszą na scenie

Trzeba przyznać, że Marcelina Zawadzka w opinającym gorsecie, który podkreśla jej biust i talię, prezentuje się obłędnie. Do tego ponętny makijaż i pokarbowane włosy sprawiają, że prezenterka wygląda bardzo seksownie. 

Na drapieżny look postawiła także Ewa Chodakowska. Jurorka tanecznego show, która w drugim odcinku także zaprezentuje swoje taneczne umiejętności, wybrała skórzany kombinezon. Ten fantastycznie podkreśla jej świetną figurę.

Barbara Kurdej-Szatan również postanowiła nie odstawać od koleżanek. Prowadząca „Dance, Dance, Dance” zdecydowała się na niezwykle odważną kreację z błękitnego lateksu. Kostium z głębokim dekoltem podkreślił piersi aktorki. Uwagę przyciągają również nogi gwiazdy "M jak miłość". Kusa kreacja odsłoniła je, a wysokie szpilki sprawiły, że wyglądają na jeszcze dłuższe. 

„Dance, Dance, Dance”. Co nas czeka?

Przypomnijmy, że w sobotnim odcinku będziemy musieli pożegnać się z jedną z par, która najsłabiej poradzi sobie z odwzorowaniem układów ze znanych klipów, musicali i filmów tanecznych. Kto opuści program? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20.05 w TVP2.

Na razie pozostaje nam podziwiać piękne i seksowne gwiazdy tanecznego show TVP w naszej galerii. Która z gwiazd „Dance, Dance, Dance” wygląda według Was najlepiej?

AG, materiały prasowe