Startuje "Dance, dance, dance". Znamy uczestników nowego show TVP. Nie brakuje niespodzianek!

"Dance, dance, dance" to najnowsza propozycja Telewizji Polskiej. Wśród gwiazd, które przystąpią do rywalizacji między innymi duet Pauliny Krupińskiej i Klaudii Halejcio. Poznajcie wszystkich uczestników i zasady programu.

"Dance, dance, dance" zawita na ekrany Telewizyjnej Dwójki już 2 marca. Program to odpowiedź stacji na rosnącą popularność formatów tanecznych. Od lat bowiem niesłabnącą oglądalnością cieszy się "Taniec z Gwiazdami", który obecnie transmitowany jest na antenie Polsatu. Telewizja Polska postawiła na taneczne show, które odniosło spektakularny sukces w Wielkiej Brytanii, w Niemczech, we Włoszech i w Holandii. Teraz czas więc na Polskę. 

Zobacz wideo

"Dance, dance, dance". Zasady programu

Z pewnością zastanawia Was, na czym polegał będzie sam program. Otóż, okazuje się, że sześć par rywalizować będzie na tanecznym parkiecie, a ich zadaniem będzie odtworzenie kultowych teledysków. Co więcej, "Dance, dance, dance" ma być oparty o najnowsze efekty specjalne, a widzowie będą mogli zobaczyć występy urozmaicone o efekty specjalne. W każdym odcinku zatańczy duet, a następnie swój występ zaprezentuje jedna osoba z pary. 

"Dance, dance, dance". Lista uczestników

Wiadomo już, kto wystąpi w tanecznym show TVP2. Lista uczestników jest dość zaskakująca. Celebryci będą bowiem występować w duetach, a oto one:

  • Kasia Dziurska i Emilian Gankowski
  • Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak
  • Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
  • Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio
  • Monika Mazur i Dariusz Wieteska
  • Patricia Kazadi i jej siostra Victoria

Wśród duetów możemy znaleźć aż dwie pary, Wiktorię z Adamem oraz Kasię z Emilianem. Naszą uwagę przykuł również fakt, że nie każdy z tych duetów składa się z kobiety i mężczyzny. To spora odmiana! 

 

Prowadzącymi "Dance, dance, dance" zostali Tomasz Kammel oraz Barbara Kurdej-Szatan, a w jury zobaczymy Ewę Chodakowską, Idę Nowakowską oraz Roberta Kupisza.

Zapowiada się zacięta rywalizacja. Będziecie oglądać? 

DH