Marcelina Zawadzka świętowała 30. urodziny. Nie zabrakło Rafała Jonkisza. Nie odstępował jej na krok! Jednak są parą?

Marcelina Zawadzka niedawno świętowała 30. urodziny, w tym samym miejscu, co Jankes. Na przyjęciu nie zabrakło jej najbliższych, w tym Rafała Jonkisza, z którym się spotyka.

W miniony weekend Marcelina Zawadzka obchodziła 30-te urodziny. Przyjaciele zorganizowali jej huczną imprezę w Zakopanem. Wśród gości znalazła się m.in. Paulina Krupińska, z którą się przyjaźni, Natalia Siwiec oraz Rafał Jonkisz, z którym się spotyka. Fani prowadzącej "Pytanie na Śniadanie" nie mają wątpliwości, że są dla siebie kimś ważnym.

Zobacz wideo

Zobacz też: Nie tylko Gessler z nowym chłopakiem. Na hucznych urodzinach Jankesa było mnóstwo gwiazd. Natalia Siwiec wyglądała bosko!

Marcelina Zawadzka świętowała 30. urodziny

Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że tę dwójkę łączy coś poważniejszego. Wiele wskazuje na to, że to prawda. Jonkisz nie odstępował Zawadzkiej na krok i na jej urodzinach był blisko niej. Na pewno też pomógł jej pogodzić się z wiekiem. Marcelina nie ukrywa na Instagramie, że trochę przeraża ją "trójka z przodu".

Myślałam, że trzydziestka to koniec świata. I nawet był plan, aby tam pojechać. Marzyłam o spędzeniu 30-tki na Hawajach. Wyszło jeszcze lepiej! Zakopane, masa przyjaciół, znajomych i ludzi, bez których nie umiem żyć. Kocham Was, Łobuzy! Dziękuję za wszystko! Za to, że byliście gotowi przyjechać dla mnie na koniec Polski i  przygotować niespodziankowy weekend. To najlepsze spełnienie marzeń - napisała.
 

Pod spodem oprócz życzeń pojawiły się także komentarze nawiązujące do doniesień, że Marcelina spotyka się z Rafałem:

Miłość, miłość w Zakopanem.
Rafał J. Przypadek? Nie sądzę - piszą.

Trzymamy kciuki za to, żeby Marcelina znalazła szczęście. Przypomnijmy, że do tej pory najgłośniejszym jej związkiem był ten z Mikołajem Roznerskim. A przy okazji życzymy wszystkiego najlepszego!

AW