Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą? Zaskakujące doniesienia. "Oboje są bardzo zauroczeni"

Media aż huczą od plotek, iż Marcelina Zawadzka spotyka się z Rafałem Jonkiszem. Tabloid donosi, że 21-latek już zdobył serce Miss Polonii.

Jak dowiedział się "Fakt", Marcelina Zawadzka ma nowego chłopaka. Co więcej, tabloid donosi, iż wybrankiem byłej Miss Polonia jest Rafał Jonkisz, Mister Polski 2015. Przypomnijmy, że Marcelina w ostatnim czasie nie miała zbyt dużo szczęścia w miłości. Gwiazda spotykała się z Mikołajem Roznerskim, lecz ich związek przetrwał jedynie kilka tygodni. Następnie Zawadzka pocieszenie znalazła u boku przystojnego Brazylijczyka, Leonardo, z którym krótko później również się rozstała. Teraz okazuje się, że Marcelina ponownie może być zakochana. 

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są razem? 

Jak donosi "Fakt", Marcelina spotyka się z młodszym od siebie o 8 lat Rafałem już od dwóch miesięcy. Para poznała się wówczas na imprezie u wspólnych znajomych. Tam zaiskrzyło między nimi do tego stopnia, że postanowili umówić się na wspólny wyjazd w góry.

Marcelina już wiele razy zawiodła się na mężczyznach, więc na razie podchodzi do tej znajomości z pewną dozą ostrożności - wyznała tabloidowi osoba z bliskiego otoczenia pary. 

Z całą pewnością Marcelina i Rafał stanowiliby jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Znajomy pary wyznał również, czym tak naprawdę model zdobył serce pięknej Miss. 

Nie da się jednak ukryć, że oboje są sobą bardzo zauroczeni. Rafał imponuje Marcysi nie tylko poczuciem humoru, ale i sprawnością fizyczną. W końcu jest sportowcem i ze swoim zespołem akrobatycznym zdobył wicemistrzostwo świata - dodaje informator.

Czekamy więc na oficjalne potwierdzenie tych doniesień przez Marcelinę i Rafała. Kibicujecie im? 

Zobacz wideo

DH

Więcej o: