Nie tylko Gessler z nowym chłopakiem. Na hucznych urodzinach Jankesa było mnóstwo gwiazd. Natalia Siwiec wyglądała bosko!

Największe polskie gwiazdy udały się w minioną sobotę do Zakopanego na urodziny Jankesa. Mamy nagrania i zdjęcia. Wygląda na to, że była to huczna impreza!
Zobacz wideo

W minioną sobotę najbardziej imprezowym miastem w Polsce było Zakopane. To właśnie tam znany spiker Radia Eska, Jankes i jego narzeczona urządzili imprezę urodzinową.

Gwiazdy na urodzinach Jankesa

Na party w iście góralskim stylu Jankes zaprosił wiele polskich sław. Nie zabrakło Natalii Siwiec z mężem, Pauliny Krupińskiej, Maffashion, Aleksandry Domańskiej, Jessiki Mercedes, Macieja Musiała i innych. Na imprezie pojawiła się też Lara Gessler, która została przyłapana na czułościach z tajemniczym mężczyzną. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Gwiazdy na urodzinach Jankesa ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Celebryci chętnie dzielili się nagraniami i zdjęciami z urodzin w mediach społecznościowych. Oglądając ich publikacje nie mamy wątpliwości, że impreza się udała! Nasze rodzime gwiazdy bawiły się m.in. do utworów z płyty Kayah&Bregovic.

To trzeba zobaczyć!

KS

Więcej o: