Chodakowska o Krupińskiej: Padłam ofiarą manipulacji. Twierdzi, że modelka nie miała pękniętego żebra. Paulina odpowiedziała

Nie cichną emocje po ostatnim odcinku "Dance, dance, dance". Głos zabrała Ewa Chodakowska. Tłumaczy swoje słowa a propos Pauliny Krupińskiej.

Chyba nikt nie spodziewał się, że ostatni odcinek "Dance, dance, dance" odbije się aż takim echem. Chodzi oczywiście o kontrowersyjną wypowiedź Ewy Chodakowskiej po występie Klaudii Halejcio i Pauliny Krupińskiej. Trenerka wszystkich Polek zarzuciła tej drugiej, że się nie stara i ze względu na urodę wszystko przychodzi jej w życiu łatwo.

Zobacz wideo

Ewa Chodowska komentuje ostre słowa pod adresem Pauliny Krupińskiej

Program "Dance, dance, dance" nie jest emitowany na żywo. Oznacza to więc, że odcinek, który widzieliśmy w sobotę został nagrany wcześniej. Wygląda jednak na to, że Chodakowska i Krupińska do tej pory nie zakopały topora wojennego. Zamiast tego ich konflikt przeniósł się do mediów społecznościowych.

Po tym, jak widzowie skomentowali ostrą wypowiedź Ewy Chodakowskiej, głos zabrała sama zainteresowana. W długim poście na Instagramie zaprzeczyła, jakoby miała celowo obrazić Krupińską na wizji.

Uważam, że moja opinia, że dostała w pakiecie wszystko i urodę, i ciało jest komplementem, za który każda kobieta, która potrafi przyjmować komplementy, dziękuje. Tej świadomości życzę Paulinie - czytamy we wpisie.

W dalszej części wpisu Chodakowska zarzuca zarówno byłej Miss Polonia, jak i mediom, że zmanipulowały jej słowa, przez co wylała się na nią fala hejtu. Widać, że trenerka łatwo nie da za wygraną. W swoim poście zdementowała też informacje o tym, że Krupińska tańczyła z pękniętym żebrem. Przypomnijmy, że modelka właśnie tak tłumaczyła swój nieudany występ.

Zostałam posądzona o cechy, którymi się brzydzę - pisze Chodakowska. - Nie chcę ich nawet tu przytaczać. Niemniej jednak, dla jasności sytuacji i w oparciu o informacje, które otrzymałam z produkcji programu - Paulina nie miała złamanego czy pękniętego żebra, była obolała jak wszyscy uczestnicy.

Początek czy koniec konfliktu Ewy Chodakowskiej i Pauliny Krupińskiej?

To nie wszystko. Ewa Chodakowska postanowiła raz jeszcze wbić szpilę Paulinie Krupińskiej, tym razem w komentarzu. 

Ewa Chodakowska komentujeEwa Chodakowska komentuje Instagram/chodakowskaewa

A co na to Paulina Krupińska? Po jej ostatnim poście na Instagramie można chyba wywnioskować, że chce jak najszybciej zażegnać konflikt z jurorką.

@chodakowskaewa przyjmuje komplementy i konstruktywną krytykę. Życzę wszystkim dobrego wieczoru - czytamy w krótkim wpisie.

Myślicie, że teraz zakopią topór wojenny?

Więcej o:
Komentarze (57)
Chodakowska o Krupińskiej: Padłam ofiarą manipulacji. Twierdzi, że modelka nie miała pękniętego żebra. Paulina odpowiedziała
Zaloguj się
 • Gość: 7777

  Oceniono 31 razy 27

  Kolejna afera wymyślona żeby wzrosła oglądalność kretynskiego programu.

 • Gość: ass

  Oceniono 24 razy 20

  Czemu p. Chodakowska twierdz, że walczy każdego dnia o każda z nas? Ani nie potrzebuję tego, ani nic na ten temat nie wiem, po co, dlaczego? nic nie potrzebuję, prosze nie pisac zadnych złotych myśli do ogółu!

 • Gość: mnbvcxz

  Oceniono 16 razy 14

  jest mi z tego powodu absolutnie obojetnie

 • Gość: Goscik

  Oceniono 11 razy 11

  Jejku, a nie mogła Chodakowska napisac/powiedzieć Krupinskiej, że ta źle ja zrozumiała (od razu gdy zaczęła się ta afera) ? Po co od pisać z taką agresja? Co za czasy dziwne, te media społecznościowe i durne programy tv robią ludziom niezła wode z mózgu. Niektórzy już nie umieją że sobą normalnie porozmawiać...

 • Gość: una

  Oceniono 39 razy 11

  Chodakowska, to co wyprawia na swoim insta jest skandaliczne. Ta kobieta, jest tak pyskata , zadufana w sobie ,że głowa boli. Miałam okazje śledzić to jej wczorajsze podżeganie do hejtu na Krupińską, masakra. Mogła krótko z wyważeniem i grzecznie wyrazić swoją opinię na temat zaistniałej sytuacji. Może nawet przeprosić osobę, która mogła opacznie odebrać jej komentarz, ale nie. Ona jak zwykle w swój prymitywny, arogancki sposób wylała potok słów , napędzając tym hejt wsród swoich zaczadzonych i bezrefleksyjnie zapatrzonych w nią wielbicielek. Wdawała się w pyskówki, z co poniektórymi osobami w żenujący sposób bazarowej przekupy. Dramat to mało powiedziane. Ten jej narcyzm doprowadzi do jej upadku, prędzej czy później. Już chorobą mozna nazwać jej nerwowe śledzenie swojego insta i bieżące kasowanie nieprzychylnych wg jej rozumowania małego narcystycznego móżdżku , komentarzy z jednoczesnym blokowaniem.

 • Gość: Mati

  Oceniono 13 razy 9

  Chodakowska strasznie boi się opinii innych i krytyki. Każdy komentarz lub niepochlebne o niej zdanie analizuje, reaguje przydługimi tłumaczeniami. Ma kompleks niższości w środowisku w jakim się znalazła. Jest słaba

 • Gość: Qwq

  Oceniono 11 razy 9

  Dobrze,ze Pani Chodakowska odniosła się do sprawy, ale uważam, że jest nieszczera, ponieważ powoływanie się " na walkę o wszystkie kobiety,itp"jest tu nie na temat.

 • Gość: Tyka

  Oceniono 15 razy 9

  Paulina chciała to się uciąć,a Ewa w komentarzach pisze,że Paulina jest leniwa że odstaje od reszty,że się nie stara...słabo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX