Chodakowska o Krupińskiej: Padłam ofiarą manipulacji. Twierdzi, że modelka nie miała pękniętego żebra. Paulina odpowiedziała

Nie cichną emocje po ostatnim odcinku "Dance, dance, dance". Głos zabrała Ewa Chodakowska. Tłumaczy swoje słowa a propos Pauliny Krupińskiej.

Chyba nikt nie spodziewał się, że ostatni odcinek "Dance, dance, dance" odbije się aż takim echem. Chodzi oczywiście o kontrowersyjną wypowiedź Ewy Chodakowskiej po występie Klaudii Halejcio i Pauliny Krupińskiej. Trenerka wszystkich Polek zarzuciła tej drugiej, że się nie stara i ze względu na urodę wszystko przychodzi jej w życiu łatwo.

Zobacz wideo

Ewa Chodowska komentuje ostre słowa pod adresem Pauliny Krupińskiej

Program "Dance, dance, dance" nie jest emitowany na żywo. Oznacza to więc, że odcinek, który widzieliśmy w sobotę został nagrany wcześniej. Wygląda jednak na to, że Chodakowska i Krupińska do tej pory nie zakopały topora wojennego. Zamiast tego ich konflikt przeniósł się do mediów społecznościowych.

Po tym, jak widzowie skomentowali ostrą wypowiedź Ewy Chodakowskiej, głos zabrała sama zainteresowana. W długim poście na Instagramie zaprzeczyła, jakoby miała celowo obrazić Krupińską na wizji.

Uważam, że moja opinia, że dostała w pakiecie wszystko i urodę, i ciało jest komplementem, za który każda kobieta, która potrafi przyjmować komplementy, dziękuje. Tej świadomości życzę Paulinie - czytamy we wpisie.

W dalszej części wpisu Chodakowska zarzuca zarówno byłej Miss Polonia, jak i mediom, że zmanipulowały jej słowa, przez co wylała się na nią fala hejtu. Widać, że trenerka łatwo nie da za wygraną. W swoim poście zdementowała też informacje o tym, że Krupińska tańczyła z pękniętym żebrem. Przypomnijmy, że modelka właśnie tak tłumaczyła swój nieudany występ.

Zostałam posądzona o cechy, którymi się brzydzę - pisze Chodakowska. - Nie chcę ich nawet tu przytaczać. Niemniej jednak, dla jasności sytuacji i w oparciu o informacje, które otrzymałam z produkcji programu - Paulina nie miała złamanego czy pękniętego żebra, była obolała jak wszyscy uczestnicy.

Początek czy koniec konfliktu Ewy Chodakowskiej i Pauliny Krupińskiej?

To nie wszystko. Ewa Chodakowska postanowiła raz jeszcze wbić szpilę Paulinie Krupińskiej, tym razem w komentarzu. 

Ewa Chodakowska komentujeEwa Chodakowska komentuje Instagram/chodakowskaewa

A co na to Paulina Krupińska? Po jej ostatnim poście na Instagramie można chyba wywnioskować, że chce jak najszybciej zażegnać konflikt z jurorką.

@chodakowskaewa przyjmuje komplementy i konstruktywną krytykę. Życzę wszystkim dobrego wieczoru - czytamy w krótkim wpisie.

Myślicie, że teraz zakopią topór wojenny?

Więcej o: