"Dance, Dance, Dance". Krupińska po odpadnięciu zwróciła się do jury: Dziś to nie był program o tańcu. Byli w szoku

"Dance, Dance, Dance". Decyzją jurorów z programem pożegnała się Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio. Modelka na zakończenie powiedziała im, co o tym myśli.

"Dance, Dance, Dance". W ostatnim odcinku zagrożone były dwie pary: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski oraz Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio. Decyzją jury to właśnie one odpadły. Z tą decyzją nie zgodziła się modelka, która na koniec poprosiła o chwilę uwagi i powiedziała głośno, co o tym myśli.

Zobacz też: "Dance, Dance, Dance". Krupińska skomentowała słowa Chodakowskiej z poprzedniego odcinka. A co teraz od niej usłyszała?

Zobacz wideo

"Dance, Dance, Dance". Paulina Krupińska ostro o jury

Paulina Krupińska 'Dance, Dance, Dance'Paulina Krupińska 'Dance, Dance, Dance' Screen z TVP2/ 'Dance, Dance, Dance'

Zaczęła od tego, że to, co powie, na pewno zostanie wycięte. Niestety dla niej producenci zdecydowali się to wyemitować.

Dzisiaj to nie był program o tańcu. Nie zgodziłabym się z waszymi ocenami. Klaudia była genialna. My nie jesteśmy osobami, które dzisiaj powinny odpaść - mówiła.

Jury było w szoku. Nie spodziewali się takich słów i że zostaną tak przez nią ocenieni. Robert Kupisz skomentował do Ewy Chodakowskiej i Idy Nowakowskiej, że:

To było bardzo nieładne.

Trenerka za to później mówiła, że takie są zasady programu i w każdym odcinku musi ktoś odpaść.

'Dance, Dance, Dance''Dance, Dance, Dance' Screen z TVP2/ 'Dance, Dance, Dance'

W szoku są także widzowie. Na oficjalnym profilu show na Facebooku komentują, że jej zachowanie było żenujące:

Zachowanie Pauliny na pożegnanie z programem było bardzo żałosne.
Paulina nie potrafi przegrać z klasą. Totalny brak klasy...
Bardzo niesportowe zachowanie, nieładnie się zachowała. Trzeba umieć przegrywać, niepotrzebne to było zupełnie - uważają.

A Wy co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (117)
"Dance, Dance, Dance". Krupińska po odpadnięciu zwróciła się do jury: Dziś to nie był program o tańcu. Byli w szoku
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 129 razy 57

  A dlaczego nieładne pożegnanie? Nie miała prawa powiedzieć co myśli? U nas w Polsce nadal funkcjonuje podział nauczyciel i uczeń. Ten drugi ma być miły i grzeczny i się nie odzywać do wszystko wiedzącego jury.

 • Gość: bb

  Oceniono 57 razy 47

  Ludzie, to jest program do którego Ci celebryci idą z własnej, nieprzymuszonej woli żeby zarobić niezłą kasę. Dobrze się bawią, pieniądze dostają za każdy odcinek a przy okazji przypominają o sobie portalom plotkarskim. Pani Paulina tak samo jak Chodakowska gra w tym samym teatrzyku, niech w końcu zacznie rozgraniczać go od normalnego życia i wyciągnie kij z pupy. Ktoś ją skrytykował w tym teatrzyku? I co z tego? To nadal tylko teatrzyk a ona robi swoimi kometarzami taką dramę jakby ktoś co najmniej naubliżał jej dzieciom. Dobra rada-niech w kolejnym show będzie jurorką :)

 • Gość: brok12

  Oceniono 93 razy 45

  Odważnie i szczerze. Popieram w pełni. Bo w naszym kraju niedługo już nic nie będzie można otwarcie powiedzieć, bo będzie niepoprawne politycznie. Brawo Paulina!

 • p.bera

  Oceniono 43 razy 37

  jaki program taki komentarz...... trudno zeby w barze mlecznym serwowali wykwitne dania.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 48 razy 32

  Iga chce opiniowac występujących jakby byli profesjonalnymi tancerzmi a to są amatorzy. Uważam że dzisiejsze oceny były nieobiektywne .Odegrała się na Paulinie i Klaudii.

 • Gość: Tancerz

  Oceniono 63 razy 27

  Jedyną osoba, która powinna się wstydzić jest Pani Ewa Chodakowska (do reszty jury nie mam uwag są bardziej obiektywni i rzetelni, szczególnie Iga). Jednak Pani Ewa niejednokrotnie odnosiła się do wyglądu uczestniczek, co jest bardzo słabe i nie świadczy o niej najlepiej. Chciałabym się również odnieść do jej nierzetelnych ocen. Czy ocena 10 nie powinna być za najlepszy występ - bez pomyłek, upadków itp. Rozumiem, że choreografia była naprawdę bardzo trudna, ale przyznanie 10 punktów przy upadku, a zatem niezrealizowaniu dobrze choreografii nie jest rzetelne.

 • Gość: Lolo

  Oceniono 44 razy 22

  Oceny jurorów w tym odcinku były przewidywalne, bardzo dobrze zrobiła, że zwróciła uwagę i powiedziała co o tym myśli 🤔. Też się nie zgadzam.

 • Gość: gonia

  Oceniono 26 razy 20

  Tak jury ma prawo wyrazić opinie, często przykrą tak i uczestnik może mieć swoje zdanie. Nikogo nie obraziła, nie zwyzywala wiec juz nie przesadzaj cie. Brawo Paulina za odwagę i szczerość. A im więcej takich odważnych tym ciekawszy program.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX