Ewa Chodakowska zarzuca Paulinie Krupińskiej manipulację. Sprawą już zajmuje się prawnik. "Nie tylko mnie dała się we znaki"

Ewa Chodakowska w odpowiedzi na jeden z komentarzy internautów wyznała, że sprawą jej konfliktu z Pauliną Krupińską zajmuje się już prawnik.

Choć program "Dance, dance, dance" dopiero się zaczął, to już budzi wśród widzów masę emocji. Wszystko za sprawą ostatniego odcinka, w którym na negatywną opinię w stosunku do tańca Pauliny Krupińskiej pozwoliła sobie jedna z jurorek, Ewa Chodakowska. Trenerka zarzuciła jej brak zaangażowania, a Miss Polonia broniła się kontuzją. Co więcej, Paulina miała manipulować widzami, cytując wyciętą z odcinka wypowiedź Chodakowskiej. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Teraz sprawa nabiera rozpędu, a o prawdę do samego końca walczyć chce Ewa.

Zobacz wideo

Chodakowska kontra Krupińska. Sprawa jest w rękach prawnika

Po emisji odcinka prawdziwa burza wybuchła w mediach społecznościowych. Zarówno u Pauliny, jak i Ewy nietrudno znaleźć słowa krytyki, ale także i wsparcia. Zdania są naprawdę podzielone. Na kilka z komentarzy postanowiła odpowiedzieć Chodakowska. I właśnie z nich jasno wynika, że sprawą rzekomej manipulacji zajął się już prawnik, wynajęty przez trenerkę. 

24h i sprawa nabiera dystansu, zostawiam za plecami i idę dalej, resztę robi prawnik. Kiedyś przyzwalałam i kiedyś sobie obiecałam: "Nigdy więcej". Manipulacja to też przemoc. A ja mam zerową tolerancję na przemoc - wyznała Chodakowska.

W odpowiedzi na inny z komentarzy internautów Ewa dodała również, że przez publikację Krupińskiej stała się ofiarą manipulacji, co potwierdzać mają także inni uczestnicy show. 

Nie tylko mnie dziewczyna dała się we znaki, ale to we mnie zostały wymierzone działa największe. A że już nie jestem na etapie "takie życie", to walczę o swoje i robię to konsekwentnie do końca - czytamy.

Wydaje się więc, że ta historia jeszcze długo nie będzie miała swojego końca. Być może teraz Paulina Krupińska pokusi się o odpowiedź? Jedno jest natomiast pewne - program "Dance, dance, dance" zyska jeszcze większą oglądalność. 

DH

Więcej o:
Komentarze (75)
Ewa Chodakowska zarzuca Paulinie Krupińskiej manipulację. Sprawą już zajmuje się prawnik. "Nie tylko mnie dała się we znaki"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 97 razy 59

  serio? gó... burza! chodakowskiej sie juz do reszty we łbie poprzewracało. prawnik, lol !

 • Gość: kika

  Oceniono 48 razy 30

  Chodakowskiej to już się chyba w doopie poprzewracało. Jeszcze trochę to za każdą krytykę w social mediach będzie pozywać swoje "fanki". Strach cokolwiek komentować ;D ;P

 • Gość: dzidziapiernik

  Oceniono 38 razy 26

  Luuuudzieeeee, a o so chozi ? Chodakowskiej mucha usiadła na nosie ? Następna pieniaczka,
  zaczyna jak Wer.Ros. Może zajęłybyście się czymś konkretnym , a nie bzdurami, tańcami i innymi konfiguracjami. Krupinska nie ma co robić przy dwójce dzieci ? A Chodakowska ... szkoda mówić.

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 68 razy 26

  No coż chodakowskiej odbiło całkowicie od razu sprawa do prawnika zwykła zazdrość że brak jej urody którą posiada Krupińska

 • Gość: .

  Oceniono 52 razy 26

  ja nie slyszalam wypowiedz Krupinskiej, widzialam tylko filmik ze slowami Chodakowskiej, ktore dla mnie byly chamskie. Nie ma tu sie co bronic, powiedziala, co powiedziala i tyle.

 • Gość: gość

  Oceniono 31 razy 21

  jak ktoś zarabia na marzeniach o pięknej sylwetce, wciskając to co wciska, to nie jest manipulacja?

 • Gość: gosc

  Oceniono 20 razy 12

  Nie lubię Chodakowskiej ale akurat w tym programie jest ok. Nic zlego nie powiedziała miss,poprostu oceniła.Idąc do takiego programu trzeba sie liczyć .ze oceny moga być różne.Krupińska zrobiła gó...burzę ale oglądalnośc wzrośnie i może o to chodziło.To tylko program telewizyjny

 • Gość: dzidu

  Oceniono 16 razy 12

  nie wiem kim są te panie i o co chodzi z tymi tańcami ale na serio świat jest z byt piękny żeby zajmować się co jedna baba drugiej babie..

 • Gość: Nika

  Oceniono 18 razy 10

  Chodakowska chyba zwariowała, to ona robi wojnę . Najgorsze,że wszyscy jej klaszczą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX