Chodakowska opublikowała dla fanów jadłospis na cały tydzień. Internauci oburzeni: "Dieta dla bogaczy". Szczególnie dziwi jeden produkt

Ewa Chodakowska przygotowała dla fanów menu dietetyczne na cały tydzień. Niektórzy oburzyli się, że dania są skomplikowane, a produkty zbyt kosztowne i niedostępne w mniejszych miejscowościach.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Gwiazda słynie też z tego, że ma bliski kontakt ze swoimi fanami. Wielokrotnie podkreślała, że sama prowadzi konto na Instagramie i osobiście odpowiada na komentarze internautów. Ponadto trenerka często dzieli się ze swoimi miłośnikami dietetycznymi przepisami i programami treningowymi. 

Ewa Chodakowska skrytykowana za drogą dietę

Kilka dni temu na Instagramie Ewy pojawiła się niespodzianka dla fanów w postaci jadłospisu na cały tydzień, włącznie z podaną kalorycznością dań oraz opisem, jak je przyrządzić. Jednak internauci nie zareagowali na to menu zbyt optymistycznie. Sporo osób uznało, że to dieta dla osób zamożnych i mieszkających w wielkich miastach oraz tych, którzy mają czas na robienie tak skomplikowanych dań.

Dla przykładu, aby zjeść śniadanie według Ewy Chodakowskiej, należy mieć w lodówce granatowy twaróg i nasiona chia. Zaś na obiad trenerka proponuje liczne sery, orzechy, wołowinę, ryby, czy też bataty.

Pod postem czytamy:

Menu dla ludzi niepracujących, mających czas na robienie wymyślnych posiłków
Dieta dla ultra bogatych ludzi... W moim mieście nawet nie ma granatowego twarożku

Ewa odpowiedziała:

Kochanie, zatem odsyłam cię do dietetyka, który ułoży dietę na twoje życzenie za 120 zł, kontra darmowy i przykładowy jadłospis, który możesz sama modyfikować. Wybieraj

Co zabawne, ktoś inny zwrócił uwagę, że granatowy twarożek zwyczajnie nie istnieje i... trzeba go sobie zrobić samemu.

Padłam. Nie ma takiego twarożku. Trzeba pewnie dodać do niego owoc granatu, żeby takim się stał

Niestety, my także w całym internecie nie znaleźliśmy takiej odmiany sera.

A Wy co myślicie o tym jadłospisie? Zgadzacie się z tym, że Ewa zaszalała z doborem produktów, czy uważacie, że to rzeczy w przystępnych cenach?

KS

Więcej o: