Magda Gessler kpi z osób, które korzystają z 500+? "Pani komentarze to zwyczajne chamstwo, słoma z butów wystaje"

Magda Gessler zażartowała z kobiety, która zasugerowała, że eklerki z cukierni gwiazdy są zbyt drogie. Restauratorka zakpiła z ludzi pobierających 500+.
Zobacz wideo

Magda Gessler jest najpopularniejszą restauratorką w Polsce. Ma rzesze fanów w mediach społecznościowych i wielu ludzi liczy się z jej zdaniem w temacie jakości jedzenia i smaku.

Magda Gessler śmieje się z osób, które korzystają z 500+

Gwiazda TVN-u jest właścicielką jednej z najpopularniejszych warszawskich cukierni "Słodki Słony". Ceny wypieków są bardzo wygórowane. Pączki kosztują tam około 9 zł, podobnie drożdżówki i ciastka. Magda Gessler opublikowała na swoim Facebooku post, w którym pochwaliła się zdjęciem słodkich eklerków. Okazuje się, że cena jednej sztuki to aż 11 zł. Kiedy internauci się o tym dowiedzieli, restauratorkę zalała fala krytyki.

ZOBACZ: Magda Gessler poleca swoje pączki na tłusty czwartek. Cena za sztukę oburzyła internautów. "Wstyd"

Jedna z fanek skomentowała post:

Obawiam się, że w cenie jednej takiej eklerki, robię obiad dla siebie i dwóch synów - napisała.

Na to Magda zapytania ironicznie.

500 plus już nie ma?

Wystarczył jeden komentarz Gessler, aby zdenerwować wielu ludzi w komentarzach. Internauci nie przebierają w słowach:

Pani komentarze na ten temat to jednak zwyczajne chamstwo i myślę że uraziła Pani wielu spośród  swoich stałych widzów.
Niektóre komentarze Magdy są totalnie nie na miejscu. Pisanie o jakimś 500+ do ludzi - nie widzę w tym dobrego smaku ani nic śmiesznego.
Szydzi Pani z 500+. Śmieje się z restauracji którym pani pomaga, że mają ceny kosmiczne. Ale że Pani eklerka kosztuje 11 zł to jest ok. Tak jak jedna mama tu napisała, ja też potrafię zrobić obiad dla 6 osób za tę kwotę. Uwierzy mi Pani, da się!
Myślałam, że to co o Pani piszą, to plotki. Jednak po tym poście myślę, że to prawda. Najgorsze, gdy się kogoś udaje, a słoma z butów wystaje.

Co sądzicie o komentarzu Magdy Gessler? My popieramy stanowisko internautów, że komentarz gwiazdy był po prostu niesmaczny.

JP

Więcej o: