Demska-Olbrychska ostro o wywiadzie Rosati: Mam nadzieję, że Weronika poniesie konsekwencje swoich kłamstw

Krystyna Demska-Olbrychska opublikowała na swoim profilu na Facebooku mocny wpis, w którym oskarża Weronikę Rosati o kłamstwo. Jednocześnie broni swojego przyjaciela, Roberta Śmigielskiego.
Zobacz wideo

Krystyna Demska-Olbrychska skomentowała głośny wywiad Rosati dla "Wysokich Obcasów". Weronika w rozmowie z Magdaleną Środą wyznała, że jej były partner i ojciec Elizabeth, Robert Śmigielski, znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

ZOBACZ: Weronika Rosati pozywa żonę Olbrychskiego. "Będzie musiała udowodnić, że to, co napisała, jest prawdą"

Krystyna Demska-Olbrychska ostro o Rosati

Żona Daniela Olbrychskiego kolejny raz broni byłego partnera Weroniki Rosati, który prywatnie jest jej przyjacielem. Na swoim profilu na Facebooku opublikowała mocny wpis, w którym zarzuca aktorce, że w wywiadzie dla "WO" kłamie. Krystyna Demska twierdzi, że nie tylko ona tak uważa:

13 marca to mój ulubiony dzień w roku. Rocznica naszego spotkania z Danielem we Wrocławiu, moje imieniny. Od rana serdeczne telefony, życzenia, dobre myśli, czułość przyjaciół i znajomych. Ale ciągle jest obecny w naszych rozmowach temat Weroniki Rosati i jej skandalicznego wywiadu w "Wysokich Obcasach". Joasia Sarapata, która w przeciwieństwie do większości osób zabierających głos w tej dyskusji, zna Weronikę i jej partnera, stwierdziła po prostu, że Weronika kłamie.

W dalszej części wpisu Krystyna Demska-Olbrychska nawiązuje do sytuacji sprzed kilku miesięcy, kiedy to Rosati w wywiadzie dla "Gali" wyznała, że musiała odejść od Śmigielskiego, bo miała bardzo poważne powody. Przyjaciółka Śmigielskiego już wtedy postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Napisała wówczas na swoim profilu na Facebooku, że Weronika publicznie pierze brudy, a przez media kreowana jest na "skrzywdzoną Matkę Polkę".

Ja napisałam to do samej Weroniki na FB już trzy miesiące temu. Chyba będę miała z tego powodu sprawę w sądzie. Trudno. Trzeba ponosić konsekwencje własnych wypowiedzi. Mam więc nadzieję, że Weronika też poniesie konsekwencję swoich kłamstw. Popieram stwierdzenia Joasi Sarapaty. Uważnie przeczytałam oświadczenie Roberta Śmigielskiego i wierzę w każde jego słowo. Ale to nie jest tylko kwestia wiary. Wiem, że on mówi prawdę. Wiem, bo ich historia toczyła się na moich oczach, również czasem w moim domu. Wiem, bo od 20 lat znam tego mężczyznę.

ZOBACZ: Robert Śmigielski przerywa milczenie po głośnym wywiadzie Weroniki Rosati. Wydał oświadczenie. "Nasz związek miał wysoką temperaturę"

Jak myślicie, kto ma rację w tym sporze?

JP