Kylie Jenner oficjalnie została najmłodszą miliarderką na świecie. Pokonała samego Marka Zuckerberga

Kylie Jenner z kolejnym sukcesem na koncie. 21-latka znów trafiła na listę magazynu "Forbes".

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla Kylie Jenner. Jej najlepsza przyjaciółka, Jordyn Woods, została posądzona o romans z partnerem siostry. Mimo że celebrytka wyparła się, jakoby łączyło ją coś z Tristanem Thompsonem, to klan Kardashianów nie uwierzył w jej wersję wydarzeń. W życiu 21-letniej Jenner zaświeciło jednak słońce - przynajmniej w sferze zawodowej.

Zobacz wideo

Wielki sukces Kylie Jenner

Według najnowszego zestawienia przygotowanego przez magazyn "Forbes", Kylie Jenner została oficjalnie najmłodszą miliarderką. Co ciekawe, celebrytka pokonała nawet Marka Zuckerbega. Założyciel Facebooka dorobił się pierwszego miliarda "dopiero" w wieku 23 lat.

W jaki sposób Kylie Jenner zarobiła tak ogromną sumę pieniędzy? Przedsiębiorcza celebrytka wykorzystała popularność, którą przyniósł jej udział w rodzinnym reality show. To zaowocowało milionami obserwatorów na Instagramie. Po kilku współpracach z markami kosmetycznymi Jenner postanowiła wypuścić własną linię - Kylie Cosmetics. Ta z miejsca okazała się hitem.

Zarówno Kylie Jenner, jak i jej siostry często są ofiarami hejtu. Wśród zarzutów króluje ten, jakoby dziewczyny nie miały żadnego talentu. Fakt, żadna z nich nie ma szczególnych umiejętności wokalnych ani aktorskich, ale z pewnością nie można odmówić im biznesowej żyłki.

Więcej o: