Jessica Mercedes skrytykowana za to, co zrobiła podczas minuty ciszy dla Lagerfelda na pokazie Chanel. "Nie mogłaś sobie odpuścić?"

Jessica Mercedes pojawiła się na paryskim pokazie Chanel. Polska blogerka zapewniła swoim obserwatorom obszerną relację z wybiegu. Nagrała również moment, gdy zgromadzeni goście minutą ciszy uczcili pamięć zmarłego Karla Lagerfelda. To nie spodobało się natomiast części internautów.
Zobacz wideo

Jessica Mercedes zalicza się do grona topowych blogerek i to nie tylko w Polsce. Gwiazda ma na swoim koncie spore sukcesy również poza granicami naszego kraju. Niedawno dostąpiła ogromnego zaszczytu i otrzymała zaproszenie na pokaz Chanel w słynnej Grand Palais w Paryżu. A był to bardzo wyjątkowy pokaz z racji na fakt, że zaprezentowana została ostatnia kolekcja, stworzona przez Karla Lagerfelda. Przypomnijmy, że ten wybitny, niemiecki projektant zmarł 19 lutego w wieku 85 lat. W trakcie pokazu goście uczcili Karla symboliczną minutą ciszy. Obecna tam również Jessica Mercedes postanowiła nagrać ten moment, co nie spodobało się części internautów. 

ZOBACZ TEŻ: Karl Lagerfeld stał się legendą za życia. Jego śmierć to koniec pewnej epoki

Jessica Mercedes na pokazie Chanel

Na samym początku warto dodać, że Jessica była wyraźnie zachwycona i uradowana swoją obecnością na pokazie. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż to dla niej naprawdę duży zaszczyt. Zazdrościmy. Blogerka zapewniła więc swoim obserwatorom obszerną relację na Instagramie. Pokazała zarówno zaproszenie na pokaz, jak i całą fantastycznie zaaranżowaną na ten dzień halę. 

Jessica MercedesJessica Mercedes Instagram/@jemerced

Najwięcej emocji wzbudził jednak wspominany już przez nas powyżej wzruszający moment, czyli symboliczna minuta ciszy dla Karla Lagerfelda. W ten sposób wszyscy obecni tam goście, jak i modelki uczcili wybitnego projektanta. I właśnie również ten moment nagrała na swoim InstaStory Jessica. Dodającym przy tym wpis: 

Ale zanim modelki wyjdą na wybieg... Minuta ciszy dla Karla Lagerfelda. Aż miałam ciarki. Wzruszający moment dla całej branży modowej.

Właśnie ten fakt sprawił, że niektórzy z internautów poczuli się urażeni zachowaniem Jessici. 

Czy naprawdę nie mogłaś odpuścić sobie nagrywania minuty ciszy dla Karla? W takich momentach wystarczyłoby odłożyć telefon na minutę, być cicho i pomyśleć, a nie kręcić się i relacjonować... - napisała obserwatorka Jessiki pod jej zdjęciem z pokazu na Instagramie.

Warto jednak w tym miejscu zaznaczyć, że wówczas na nagraniu możemy zobaczyć, jak inni zgromadzeni na pokazie goście również trzymają w rękach telefony. Nie mamy również pewności, czy chwila, którą uwieczniła na nagraniu Jessika to właśnie ta symboliczna minuta cisza. Otóż, nietrudno zauważyć, że wszyscy na filmie siedzą, a zazwyczaj przecież w tak ważnej chwili czci się pamięć zmarłego na stojąco. 

Jessica MercedesJessica Mercedes Instagram/@jemerced

No cóż, czy więc Jessica zachowała się w jakikolwiek sposób niestosowanie? Tę opinię pozostawiamy już Wam. 

DH