Marina pokazała pokój syna. "Królestwo Liama". Faktycznie, wygląda, jak z bajki

Pokój syna Szczęsnych jest bajkowy. Piosenkarka uchyliła rąbka tajemnicy na InstaStories.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny w ubiegłym  roku po raz pierwszy zostali rodzicami. W czerwcu para powitała na świecie syna Liama. Piosenkarka i sportowiec do tej pory nie zdecydowali się na pokazanie twarzy dziecka, jednak Marina od czasu do czasu zdradza w sieci inne tajemnice.

Marina pokazała pokój Liama

Tym razem, wokalistka pokazała na InstaStories, jak wygląda pokój Liama. Nagrania opatrzyła krótkim, ale adekwatnym podpisem "Królestwo Liama". Faktycznie, w takim miejscu chciałoby zamieszkać niejedno dziecko.

Na półkach nie brakuje zabawek. Widzimy między innymi wiele pluszaków. Uwagę przyciągają również urocze ozdoby na ścianie nawiązuję do Kubusia Puchatka oraz oryginalna lampka. Całość prezentuje się wręcz bajecznie.

MARINA POCHWALIŁA SIĘ POKOJEM SYNA. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

W czasach, gdy większość celebrytek wrzuca na swoje instagramowe konto zdjęcie dziecka zaledwie kilka godzin po porodzie, Marina wydaje się mieć bardzo zdrowe podejście do prywatności syna. Jak myślicie, kiedy zdecyduje się pokazać twarz małego Liama?

Więcej o:
Komentarze (67)
Marina pokazała pokój syna. "Królestwo Liama". Wygląda, jak z bajki
Zaloguj się
 • Gość: G

  Oceniono 29 razy 27

  Liam Szczęsny, Noemi Martyniuk co Ci ludzie w głowach mają?

 • elenem

  Oceniono 31 razy 27

  Ja tam nic "bajkowego" nie widzę. Jakoś tak ciemno i mroczno... nie licząc kolorowego dywanika na podłodze, ale to chyba salon.

 • dogfood

  Oceniono 24 razy 22

  jak można synowi dać na imię Liam, kiedy na nazwisko ma Szczęsny...? Liam Szczęsny.....

 • Gość: XXXL

  Oceniono 26 razy 22

  Jak na pokój dziecięcy to jakoś tak ponuro. Gdzie kolorowe miski,naklejki,zabawki??? Czy wszystko w dzisiejszych czasach musi być szaro-biale?? Zasłona/baldachim nad łóżeczkiem to tylko zbieranina kurzu. ..kurcze nie zabierajmy dzieciom bajkowego-kolorowego świata ....

 • Gość: Madzia

  Oceniono 21 razy 15

  A niby co tam jest nazwane Królestwem??? Oprócz półki z kilkoma misiami i wiszącego kabla od lampki nic nie widać a już napewno nic pięknego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX