"Taniec z gwiazdami". Widzowie są oburzeni postawą jurorów wobec Justyny Żyły. "Słoma z butów"

Jurorzy nie szczędzili słów krytyki po występie Justyny Żyły. Widzowie są jednak zgodni: nie powinni odnosić się do jej życia prywatnego.

Za nami pierwszy odcinek kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Mimo że program jest emitowany już od 14 lat, to producentom wciąż udaje się znaleźć mniej lub bardziej popularnych celebrytów chętnych do walki o Kryształową Kulę.

Największą gwiazdą wiosennej edycji z pewnością jest Agnieszka Radwańska. Tenisistka niedawno zakończyła karierę. Mało kto spodziewał się chyba, że tak szybko będzie chciała spróbować swoich sił w show-biznesie. Jak się okazało, sportsmenka zdecydowała się na udział w programie z innego ważnego powodu.

"Taniec z gwiazdami". Justyna Żyła debiutuje na parkiecie

Sporo kontrowersji wywołał także udział Justyny Żyły. Przypomnijmy, że kobieta zdobyła popularność po tym, jak na początku ubiegłego roku zaczęła publicznie komentować zdrady swojego byłego już męża, skoczka Piotra Żyły. Skandal obyczajowy zaowocował okładką "Playboya", własnym programem w telewizji, a teraz uczestnictwem w "Tańcu z gwiazdami".

Taniec Justyny Żyły i Tomka Barańskiego był jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów wczorajszego odcinka. Cóż, początkująca celebrytka nie poradziła sobie najlepiej. Może to wina stresu, a może po prostu brak umiejętności tanecznych. Ostatecznie para otrzymała zaledwie 8 punktów.

Jurorzy nie poprzestali jednak na niskich notach. Pokusili się także o wyjątkowo nieprzyjemne komentarze. Część z nich była zwyczajnie nie na miejscu.

Bez sensu jest ten taniec. Ale ładnie wygadałaś - oceniła występ Żyły i Barańskiego Ola Jordan.

Zdecydowanie ostrzej wypowiedziała się Iwona Pavlović,

Tańczyłaś jak przedszkolak. Tańczyłaś, to za dużo powiedziane. Masakra.

Wszelki granice przekroczył natomiast Andrzej Grabowski. Zamiast tradycyjnego komentarza, aktor postanowił wygłosić "wiersz".

Justyna Żyła, uważaj, abyś w następnym odcinku nie była była... - wyrecytował dumny z siebie.

"Taniec z gwiazdami". Widzowie komentują zachowanie jurorów

Żyła próbowała zachować zimną krew i cały czas się uśmiechała. Jej partner nie krył jednak zaskoczenia, podobnie jak publiczność w studiu. Po widowni rozległo się buczenie.

Fakt, występ Justyny Żyły trudno uznać za udany, ale nie zapominajmy, że to dopiero pierwszy odcinek. W poprzednich edycjach wielokrotnie byliśmy świadkami nieudanych tańców, jednak jurorzy chyba jeszcze nigdy nie byli aż tak kąśliwi. Co więcej, trudno nie wyczuć ich niechęci do Żyły. Podobnego zdania są widzowie "Tańca z gwiazdami".

Nie miesza się tańca z życiem z prywatnym i to w tak chamski sposób. Tam są ich dzieci i chociażby ze względu na to jurorzy powinni zachować klasę, a tu wyszło dno...
A Pan Grabowski z tym swoim wierszykiem - no żenada po prostu.
Trzymaj się. Żenująca ta krytyka. Szczególnie te osobiste wycieczki - czytamy na Instagramie.

Miejmy nadzieję, że w następnych odcinak oceny jurorów będą bardziej merytoryczne, a Justyna Żyła będzie robiła postępy na parkiecie.

Więcej o:
Komentarze (475)
"Taniec z gwiazdami". Widzowie są oburzeni postawą jurorów wobec Justyny Żyły. "Słoma z butów"
Zaloguj się
 • Gość: Iga

  Oceniono 285 razy 187

  Niezależnie od mojego stosunku do tej dziewczyny uważam, że należy się jej szacunek, tak jak każdemu innemu uczestnikowi. Jurorzy pokazali totalny brak klasy. Ale tak naprawdę specjalnie się tej ostatniej po nich nie spodziewałam.

 • js08836

  Oceniono 167 razy 117

  Pawłowicz pokazała, że za maską kultury kryje się cham polski. Grabowski jak zwykle przemycony z Kiepskich prostacki język. Żyła Żyłą, ale najbardziej uśmiałem się z Radwańskiej. Co ona zrobiła z twarzą, ustami ? Patrzyłem i przypomniałem sobie Rodowicz, która też nie potrafiła zamknąć ust po operacjach plastycznych. Tak i było z Radwańską. Coś tam mówiła, ale było komicznie bo nie potrafiła zamknąć ust. Jakiś dziwny świst wypowiadanych słów. Czekam na kolejny kabaret w wykonaniu Żyły i Radwańskiej.

 • zawszedak111

  Oceniono 171 razy 109

  Grabowski tym swoim "wierszykiem" przebił dno! Chamskie i prymitywne zachowanie.

 • Gość: ola

  Oceniono 166 razy 102

  wypowiada się alkoholik który żeby dalej prowadzić mógł program musiał iść na ugodę z byłą żoną i pani która nie radzi sobie z pasierbem a ekspertka na emeryturze

 • zawszedak111

  Oceniono 158 razy 96

  Pavlović zamiast ocenić taniec rzygnęła jadem na temat prywatnego życia uczestniczki!

 • marek.zak1

  Oceniono 149 razy 93

  Dla warszawki JŻ jest osobą z niższej kasty i to jej z pogardą wypomniała. Jurorzy zapomniele, ze jest to program rozrywkowy a nie mistrzostwa w tańcu dla zawodowców.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 128 razy 90

  ,,słoma z butów ,,wystaje jurorom

 • Gość: Viki

  Oceniono 107 razy 77

  A parę dni temu był koncert Artyści przeciw nienawiści.I wyszło szydło z worka.Hehe ,Jury powinniście się zawstydzic ,niewysmiewajcie się ludzie,ocenianie Justyny było nieprzyjemne i żenujące.A pan Grabowki jak już wymieniał to co mu się podoba tak dokładnie u Justyny,to jakoś o twarzy zapominaj,partner Justyny chciał uratować sytuacje,ale się nie udało,mówiąc że uśmiech Justyny też jest ładny.Ojj jury,głupie kury.Rymuje jak Grabowski ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX