"Taniec z gwiazdami". Widzowie są oburzeni postawą jurorów wobec Justyny Żyły. "Słoma z butów"

Jurorzy nie szczędzili słów krytyki po występie Justyny Żyły. Widzowie są jednak zgodni: nie powinni odnosić się do jej życia prywatnego.

Za nami pierwszy odcinek kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Mimo że program jest emitowany już od 14 lat, to producentom wciąż udaje się znaleźć mniej lub bardziej popularnych celebrytów chętnych do walki o Kryształową Kulę.

Największą gwiazdą wiosennej edycji z pewnością jest Agnieszka Radwańska. Tenisistka niedawno zakończyła karierę. Mało kto spodziewał się chyba, że tak szybko będzie chciała spróbować swoich sił w show-biznesie. Jak się okazało, sportsmenka zdecydowała się na udział w programie z innego ważnego powodu.

"Taniec z gwiazdami". Justyna Żyła debiutuje na parkiecie

Sporo kontrowersji wywołał także udział Justyny Żyły. Przypomnijmy, że kobieta zdobyła popularność po tym, jak na początku ubiegłego roku zaczęła publicznie komentować zdrady swojego byłego już męża, skoczka Piotra Żyły. Skandal obyczajowy zaowocował okładką "Playboya", własnym programem w telewizji, a teraz uczestnictwem w "Tańcu z gwiazdami".

Taniec Justyny Żyły i Tomka Barańskiego był jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów wczorajszego odcinka. Cóż, początkująca celebrytka nie poradziła sobie najlepiej. Może to wina stresu, a może po prostu brak umiejętności tanecznych. Ostatecznie para otrzymała zaledwie 8 punktów.

Jurorzy nie poprzestali jednak na niskich notach. Pokusili się także o wyjątkowo nieprzyjemne komentarze. Część z nich była zwyczajnie nie na miejscu.

Bez sensu jest ten taniec. Ale ładnie wygadałaś - oceniła występ Żyły i Barańskiego Ola Jordan.

Zdecydowanie ostrzej wypowiedziała się Iwona Pavlović,

Tańczyłaś jak przedszkolak. Tańczyłaś, to za dużo powiedziane. Masakra.

Wszelki granice przekroczył natomiast Andrzej Grabowski. Zamiast tradycyjnego komentarza, aktor postanowił wygłosić "wiersz".

Justyna Żyła, uważaj, abyś w następnym odcinku nie była była... - wyrecytował dumny z siebie.

"Taniec z gwiazdami". Widzowie komentują zachowanie jurorów

Żyła próbowała zachować zimną krew i cały czas się uśmiechała. Jej partner nie krył jednak zaskoczenia, podobnie jak publiczność w studiu. Po widowni rozległo się buczenie.

Fakt, występ Justyny Żyły trudno uznać za udany, ale nie zapominajmy, że to dopiero pierwszy odcinek. W poprzednich edycjach wielokrotnie byliśmy świadkami nieudanych tańców, jednak jurorzy chyba jeszcze nigdy nie byli aż tak kąśliwi. Co więcej, trudno nie wyczuć ich niechęci do Żyły. Podobnego zdania są widzowie "Tańca z gwiazdami".

Nie miesza się tańca z życiem z prywatnym i to w tak chamski sposób. Tam są ich dzieci i chociażby ze względu na to jurorzy powinni zachować klasę, a tu wyszło dno...
A Pan Grabowski z tym swoim wierszykiem - no żenada po prostu.
Trzymaj się. Żenująca ta krytyka. Szczególnie te osobiste wycieczki - czytamy na Instagramie.

Miejmy nadzieję, że w następnych odcinak oceny jurorów będą bardziej merytoryczne, a Justyna Żyła będzie robiła postępy na parkiecie.

Więcej o: