Oscary 2019. Lady Gaga kleiła się do Bradleya Coopera. Irina Shayk pokazała piosenkarce, gdzie jest jej miejsce

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans? Plotki o ich relacji musiały dotrzeć do partnerki aktora - Iriny Shayk. Modelka nie pozostała obojętna na czułe gesty Gagi i Coopera. Dała temu wyraz podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów. Tylko spójrzcie, gdzie Shayk usadziła swojego ukochanego. 
Zobacz wideo

Lady Gaga i Bradley Cooper na Oscarach 2019 pojawili się razem na scenie z utworem "Shallow". Ich wystąpienie było bardzo romantyczne - nie brakowało czułych gestów i głębokich spojrzeń. Przez moment wydawało się nawet, że Lady Gaga nie wytrzyma i pocałuje Coopera. Co na to Irina Shayk - matka dziecka aktora i jego wieloletnia partnerka? 

Modelka postanowiła ukrócić te czułości i... usiadła między Gagą i Cooperem, nie dając im w ten sposób możliwości na kolejne czułe gesty. Co ciekawe to pierwsze takie zachowanie modelki - do tej pory nie poprzeszkadzało jej to, że wokalistka i jej partner siedzą obok siebie.

Bradley Cooper, Irina Shayk, Lady GagaBradley Cooper, Irina Shayk, Lady Gaga Screen ABC

Shayk postanawiała też zakończyć plotki o kryzysie w jej związku z Cooperem. Na czerwonym dywanie ciągle trzymali się za ręce i dawali sobie urocze buziaki. 

Oscary 2019. Irina Shayk nie lubi Lady Gagi?

Irina Shayk być może jest zazdrosna o Lady Gagę, ale absolutnie nie daje tego po sobie poznać. Najlepszym dowodem na to jest zachowanie modelki po tym, jak Gaga wróciła z Oscarem w dłoni. Shayk pogratulowała piosenkarce i mocno ją przytuliła. Zobaczcie sami. 

Myślicie, że Lady Gaga zrozumiała przesłanie Iriny i będzie się trzymała z dala od Bradleya? 

AG